eBook \" Objav svoj štýl alebo Ameriku\"  

Som Andrea Molnárová, autorka eBooku \"Objav svoj štýl alebo Ameriku\"

Pracujem s jedinečnou metódou/systémom - typológiou 8 štýlov a pomáham na ceste ženám, aby objavili svoje JA, aby našli svoje talenty, dary a pochopili vzťahy vo svojich životoch. V neposlednom rade touto metódou objavíme, čo sluší tvojej duši, aby si už nikdy nemusela ráno stáť pred skriňou s vetou \"Nemám čo na seba\".

 Poď objaviť svojich 100% v 1/8 a zvyšných 7/8 nemusíš riešiť

eBook, ktorý ti ukáže tvoju idividualitu, tvoju inakosť

eBook, ktorý ti ukáže, že ak sa aj cítiš ako z Marsu, tak máš to OK

 • Elektronická kniha, ďalej len „eBook“ má 86 strán
 • eBook má 17 869 slov 
 • k eBooku je pracovný zošit, obsahujúci 10 úloh
 • v eBooku sú 4 roky mojich skúseností s Fashion Therapiou 
 • v eBooku je zachytených mojich intenzívnych 10 rokov práce na sebarozvoji, ktoré ma stáli v peňažnom vyjadrení niekoľko tisíciek eur, tie však boli mojou najlepšou investíciou v živote
 • v eBooku sú moje doterajšie osobné skúsenosti, od narodenia až podnes (v apríli som mala 44 ) 
 • v eBooku je množstvo hodín mojej práce, mojich myšlienok, môjho písania   

A cena ? za túto sumu si môžeš kúpiť napr. nejaké tričko alebo dva obedy, či jeden nákup v DMke 🙂

alebo investuješ do svojho rozvoja, do seba 🙂

 cena eBooku: 19€

 

Každá z nás je originál, každá z nás je výnimočná !!! Poď objaviť svoju jedinečnosť, svoj diamant ukrytý v tebe, tvoju farbu duše...

V eBooku sa cez Fashion Therapiu dozvieš, čo si doteraz ešte nikdy, nikde, nepočula. Môže to byť tvoja posledná skladačka do tvojho puzzle života, alebo aj tá prvá, ktorou začneš svoju cestu osobného rozvoja. Lebo všetko sa ukrýva v tebe.

Máme povinnosť prísť na to, PREČO sme tu, aké posolstvo máme odovzdať ľudstvu.

Rozumej, že je jedno či si právnička, lekárka, maklérka, kozmetička, podnikateľka, zamestnaná, to čo je najviac, že musíš vedieť, že to je tvoje poslanie a ty ho máš odovzdať svetu.

To je to, prečo ráno vstávaš z postele, prečo máš tie iskry v očiach, to je tá vnútorná radosť, hnací motor, tvoja motivácia, nie zvonku, ale z tvojho vnútra.

Ak to ešte nemáš, tak hľadaj ďalej, je to nekončiaca sa cesta sebapoznania, na ktorej ti budú odkyté tvoje dary.

A vieš prečo to ešte nemáš? Lebo nás to nikto, nikde neučil, ani rodičia, ani učitelia, ale je to tak v poriadku, lebo to nevedeli ani oni.

Teraz je ten správny čas, aby si sa zafokusovala na seba a svoju dušu. Aby ti odkryla tajomstvá, ktoré sú tu pre teba.

 Dlho očakávaný prvý eBook (elektronická kniha) v slovenčine 

  eBook - Objav svoj štýl alebo Ameriku ?...naprieč 8 štýlmi

všetko o Fashion Therapii a 8 štýloch

 

V eBooku (elektronickej knihe) sa dozvieš:

 • o 8 štýloch našej duše a o čom je Fashion Therapia
 • aký charakter majú jednotlivé štýly
 • aké talenty sú typické pre jednotlivé štýly
 • aké oblečenie sa  hodí pre jednotlivé štýly
 • ako to majú s rodinou a vzťahmi jednotlivé štýly
 • jinová a jangová energia štýlov
 • ako súvisí oblečenie s dušou
 • aké signály vysiela naše oblečenie
 • ako nájsť znova seba - vedomie
 • aké typy žien a mužov sú na Slovensku

 Tu môžeš nahliadnuť do kompletného obsahu eBooku

\"33576379_10213753856174554_1713073737806381056_n\"

eBook je už v predaji

cena eBooku: 19 €

 

Referencie od žien, ktoré už eBook čítali:

Kniha sa mi veľmi páčí, si úžasná! Objavila si niečo veľmi dôležité a podávaš to zaujímavo a zrozumiteľne. Tiež toto poznanie považujem za kľúčové pre život človeka. Nielen žien, ale u nich je to zvlášť dôležité.
Xénia
Andy, pre mňa fakt wau, okolo strany 11 sa mi začali lesknúť oči dojatím a s miernymi odchýlkami väčšinou stále... prečítala som to dychtivo, ale viem, že budem musieť znovu a znovu si čítať niektoré pasáže... ďakujem 😘
Zuzana

FAQ - Často kladené otázky :

Čo je to eBook ? Aký je rozdiel medzi eBookom a knihou ?

eBook je elektronická kniha, vo formáte PDF, ktorá ti po uhradení platby, príde na tvoj email. eBook môžeš čítať vo svojom telefóne, počítači alebo keď chceš si ho môžeš aj vytlačiť a vtedy ti slúži ako klasická kniha.

Nie je eBook drahý ?

Dnes si za cenu 19 € kúpiš jedno tričko alebo iný kus oblečenia, ktorý ti môže opäť nenosený visieť v skrini, alebo si zájdeš s kamoškou na obed, prípadne spravíš jeden nákup v Bille, či v DM. Sú v ňom 4 roky môjho života s touto Metódou 🙂 Rady a skúsenosti na nezaplatenie, ktoré som si prežila.

Mám si kúpiť tvoj eBook, keď mám eBook, či knihu alebo online kurz Táni Havlíčkovej ?

Je to na tebe. Akurát ti môžem povedať, že toto je môj pohľad na Metódu, moja osobná skúsenosť, mojich 24 mesiacov štúdia a ďalších 24 mesiacov už osobnej práce s klientkami. Je to môj pohľad na Slovensko, slovenské ženy, aké štýly nám prevládajú, ako to tu máme.

Tak ako máš doma 10 kuchárskych kníh a žiadna nie je rovnaká, tak ani ja nenapíšem rovnakú knihu ako napísala Táňa. Ak sa chceš viac vzdelávať v tejto Metóde, tak ti odporúčam prečítať si aj môj pohľad ako Slovenky na túto Metódu.

Mám si kúpiť eBook, keď už som bola u teba na konzultácii alebo seminári ?

Určite ti ho odporúčam, aby si si znova potvrdila slová, ktoré si počula, aby si znova navnímala seba a svojich blízkych. Vieš, z počutého si zapamätáš maximálne 38% a okrem toho určite na žiadnom osobnom stretnutí nebol priestor na všetky informácie obsiahnuté v eBooku.

Budem vedieť, aký som štýl, keď si prečítam eBook ?

Áno, ale aj nie. Ak si prečítaš eBook, nacítiš problematiku, o čom to celé je, ale myslím si, z vlastnej skúsenosti, že to je prvý krok. Potom je vhodné osobné stretnutie s inými ženami alebo osobná konzultácia so mňou. Samozrejme je to individuálne a je možné, že ti bude stačiť si prečítať eBook. Počúvaj svoje pocity 😉

 

Andrea Molnárová

Životná umelkyňa, terapeutka, autorka láskyplných terapií (terapie poznaním, dotykom a krásou)

TERAPIA POZNANÍM. Pracuje s jedinečnou Metódou - osobnostnou typológiou 8 štýlov, psychológiou duše podľa princípu jin - jang. Robí prednášky, workshopy, osobné terapie, zážitkové pobyty/víkendy na Slovensku.

TERAPIA DOTYKOM. Robí špeciálne masáže - Access Bars. Je to jemná technika dotyku, ktorá cez 32 bodov uvoľňuje telo a myseľ. Rozpustí tvoje nefunkčné programy v hlave. Okrem toho na omladenie tváre Access Energetický Facelift.

TERAPIA KRÁSOU. Miluje kávu, ale nie hocijakú 🙂 špeciálnu, ktorá obsahuje hubu reishi, ale taktiež sa venuje problematike ženského zdravia. Tiež kreatívna duša, mysľou i rukami, ktorá tvorí harmonizačné náramky a náhrdelníky z polodrahokamov a maľuje harmonizačné mandaly na hodváb.

Baví ju online marketing a je autorka eBookov, píše svoj blog, rada tvorí a fotí.

Objavuje sa aj v médiách. Robila rozhovor pre ženský magazín EVITA a tiež ste ju mohli vidieť na Jednotke - v Dámskom Klube. Písali o nej na najväčšom ženskom portáli diva.sk, blogu.sme a poskytla svoj príbeh pre Académiu Petra Krištofoviča a OZ Silu rozvoja.

Svoje workshopy robí aj pre firemných klientov, napr. Partners group, Butterfly-reality, Accenture, Slovnaft, spolupracovala s portálom Ženy v meste, pre ktorý robila workshopy na viaceré témy.