Po 22 rokoch z "istôt" zamestnanca do vôd podnikania

                                                                 ...alebo ako si plním svoje sny

Životná umelkyňa a fashion ( módna ) terapeutka. Mám krásny a radostný život, za ktorý som nesmierne vďačná. Nájdeš ma všade tam, kde sú ľudia. Dotváram atmosféru a energiu medzi nimi. Som nadšená šíriteľka metódy 8 štýlových kľúčov ( podľa metódy OCTO CODES Táni Havlíčkovej).  Objavujem spolu so ženami ich poslanie, talent, dušu, ktorú následne oblečieme.  Robím semináre, osobné konzultácie, nákupy, zostavujem šatník a otvorila som 1.ročník Školičky Fashion Therapy - cyklus 8 prednášok Fashion Therapie. 

Milujem kávu, ale nie hocijakú 🙂 špeciálnu, ktorá obsahuje hubu reishi. Baví ma online marketing a som autorka štyroch eBookov, píšem a tvorím časopis TEAMtime a píšem svoj blog.

V neposlednom rade som kreatívna duša, mysľou i rukami a tvorím darčeky s dušou, predovšetkým náramky z polodrahokamov, osobné mandaly a venujem sa aj kreatívnym workshopom pre dospelých, ale aj deti.

Objavujem sa aj v médiách. Robila som rozhovor pre ženský magazín EVITA  a tiež ste ma mohli vidieť na Jednotke - v Dámskom Klube. Písali o mne na najväčšom ženskom portáli diva.sk, blogu.sme a poskytla som svoj príbeh aj pre Académiu Petra Krištofoviča a OZ Silu rozvoja.

Milujem cestovanie, inšpiratívne rozhovory, knižky, dobré jedlo, prírodu, wellness, bike, more...

Prevzala som 100% zodpovednosť za svoj život. Nič sa mi nedeje náhodne, ale život si tvorím vedome. Žijem prítomným okamihom tu a teraz. 

Nie vždy to tak bolo. Aj ja som sedávala 8 hodín v práci a pracovala som na snoch niekoho iného. Ale pekne po poriadku 🙂

Avšak už v časoch, keď som chodila do školy som sa cítila trocha nejaká iná. Celé detstvo som trávila cez víkendy a prázdniny u starých rodičov, kde som milovala tú slobodu, vietor vo vlasoch a bicykel. Nič iné som nepotrebovala. Občas nejaká kamarátka, ale taký ten svoj svet. Nepotrebovala som bábiky a iné dievčenské zábavky. Už od základnej školy som kreatívne tvorila, aj keď vtedy to bol len modurit a temperky.

Na strednú som nevedela kam, lebo ma lákalo to kreatívne tvorenie alebo som pokukávala po učení. Zistila som totiž, že ma nesmierne baví odovzdávať to, čo sa naučím ďalej. A vtedy som to videla jedine v učiteľstve. Nič z toho sa však nekonalo, pretože tam boli potrebné talentovky....\"nie si na to dosť dobrá, nevieš sa dobre hýbať, tam potrebuješ aj telesnú\" ...

Takto sa to má alebo plníme sny rodičov

Tak som skončila na gymnáziu, taká klasika...viac menej nuda. Neznášala som totižto, že som musela robiť čo mi vraveli ostatní. Taká rebélia a neuznávanie autorít. Neznášala som sedieť 45 minút na zadku a potom povinných 10 minút prestávka, ale akceptovala som to. Po strednej výška, ale kam ? Posedenie so psychológom, áno si na tie humanitné predmety viac...čo to znamená ? Išla som skúsiť opäť učiteľstvo už 2.stupeň, neprijali ma. 

Zamestnala som sa a na odporúčanie rodičov som skončila na VŠ ekonomickej, lebo to je budúcnosť, v bankách sa dobre zarába:-) Prečo by som sa rozhodla podľa seba ?, takže šup na ekonomickú a potom na 7 rokov do banky... Veľa som sa tam naučila a zistila, čo ma baví a čo nie. V tom období som zase veľa kreatívne tvorila rukami. Z tohto obdobia som si zavarila na viaceré choroby, bola som pod obrovským stresom, tlakom a jednoducho v banke, čiže elegantnom prostredí...Takže som sa šupla do role, ktorá bola mimo mňa. To čo ma tam tak dlho držalo bol kolektív, je jednoducho ľudí milujem 🙂

Vieš si nájsť aj sama zamestnanie, čo ťa baví

Potom však prišlo obdobie práce na marketingu v najväčšej poisťovni na Slovensku. Za túto prácu som bola veľmi vďačná, bola taká tá vysnívaná. Spolutvorila som reklamné kampane, komunikovala s reklamnými, mediálnymi, eventovými agentúrami. Spoznala som obrovské množstvo ľudí a nakukla pod pokličku \"ozajstného\" reklamného biznisu...

Všetko mi to robilo dobre asi 7 rokov, potom som sa začala cítiť nespokojne. Prestala som cítiť zmysel mojej práce a veľký tlak na to, ako a čo robiť. Bez vlastného názoru a svojho vzhľadu. Avšak z celého srdca chcem poďakovať za túto príležitosť a možnosť byť v úžasnom kolektíve a so svojimi \"bývalými kolegovcami\" sa stretávam dodnes. Len už jednoducho skončila táto životná etapa a mala som nutkavú potrebu sa sama presadiť a odprezentovať. Ja za seba. Takže celé to skončilo po 10 rokoch. Už po tých 7 rokoch som začala intenzívne rozmýšlať nad tým, čo s mojim životom, kam sa uberať...čo je to, čo ma napĺňa, dáva mi zmysel.

Ako som sa rozvíjala a hľadala...

Okúsila som jednu kozmetickú spoločnosť priameho predaja, najprv obrovské nadšenie a po 3 rokoch, keď som zistila, že tam investujem všetky svoje peniaze, som si povedala dosť. Dostala sa ku mne ďalšia spoločnosť sieťového marketingu, v ktorej som dodnes. Milujem našu zdravú kávu s reishi a všetky ostatné produkty. Tomuto sa venujem online a to ide tak samé, jednoducho kávu alebo čaj pijeme 🙂 Veľa sa mi podarilo cestovať a našla som tu veľa výnimočných ľudí. Zamilovala som sa do spoločnosti DXN, lebo pre mňa to je vášeň, priateľstvá, zdravie, šťastie, cestovanie, čistá myseľ a JEDEN TRH JEDEN SVET. Treba na vlastnej koži skúsiť kávu 🙂

Ako to bolo s tým osobný rozvojom ?

Počas celého tohto obdobia som mala potrebu nasávať, a tak som si prešla rôznymi seminármi osobného rozvoja...Mark Dzirasa, Andy Winson, David Kirš, Dragan Vujovič, Dynamika bohatstva, Sukhi Wahiwala, Marie Diamond, Jan Muhlfeit a mnoho, mnoho ďalších. Od každého som si vytiahla to naj pre mňa 🙂 A vlastne toto je celoživotná cesta, nikdy nekončiaca...;-)

Bod zlomu prišiel počas jedného víkendu

V roku 2014, v apríli som sa ocitla v Brne na akcii Ženy ženám, ktorú organizovala Alice Kirš. Jednou z vystupujúcich bola Táňa Havlíčková. Vyšla na pódium a ja som tam, v tom momente videla seba. Po jej prednáške mi to celé došlo. Cítila som tam obrovské súznenie a ešte aj neskutočné priťahovanie k tomu, čo hovorila. A tak sa to začalo diať. Všetko som si pritiahla, najprv víkendový kurz Obleč svoju dušu v Bratislave, následne kurz Spoznaj svoj talent v Prahe. Sériu na seba nadväzujúcich častí kurzu - Klíč k sobě a nakoniec v lete 2015 možnosť vstúpiť do Táninej školy - Klíč k sobě aneb Metoda 8 stylových kódu. Táto metóda mi absolútne otvorila oči a uvidela som dosiaľ nepoznané. Je mi potešením, že môžem túto metódu oficiálne šíriť od roku 2016 aj na Slovensku a vedome ju odovzdávať ženám, ktoré chcú. Želám si, aby nás bolo čo najviac, seba - vedomých žien, ktoré poznajú svoju hodnotu a lásku k sebe.

Rada budem vašou sprievodkyňou na tejto ceste.

   A na čo som prišla ?

28.2. 2015 som odišla zo svojho posledného zamestnania, vystriedala som 3 a pracovala som vkuse 22 rokov. Tento čas až doteraz bol veľmi transformačný, stále som sa viac a viac vnárala do seba, aby som zistila, kde to mám, kde je to moje poslanie. A je to také jednoduché. Od 1.7.2016 to mám oficiálne. Pomáhať ženám, aj mužom objaviť samých seba. Pomôcť im pochopiť kým a čím sú. Ak nájdu seba, potom sa objaví ich talent a dokonca aj vhodne vyberieme oblečenie k typu. Až keď nájdeme samých seba, môžeme žiť šťastný a naplnený život a odovzdávať naše vedomosti ďalej.

Nie náhodou ste sa ocitli na mojich stránkach. Ďakujem vám, že ste zotrvali až do konca a

žeby bol čas na ZMENU ? Objav kľúč k svojej duši a stiahni si eBook. 

S láskou

Aďka

Tak ide čas a čo som stihla:

  • 1988 - 1992 Gymnázium Hubeného 23, Bratislava
  • 1992 - 1997 Slovenská pošta - priehradkový pracovník
  • 1993 - 1998 VŠ ekonomická, Národohospodárska fakulta, Finančná sústava a peňažníctvo, rok 1996 - titul Bc. rok 1998 - titul Ing.
  • 1997 - 2004 Všeobecná úverová banka, VÚB banka, spravovanie a vedenie účtov podnikateľov, zástupca pobočky banky, úverový špecialista, osobný bankár, ústredie - riadenia pobočkovej siete
  • 2004 - 2015 Allianz - Slovenská poisťovňa, marketingový špecialista, tvorba kampaní, komunikácia s mediálnymi, reklamnými agentúrami, BTL a ATL kampane
  • Od marca 2015 budovanie vlastnej značky Andrea Molnárová - fashion therapist, využívam kombináciu ATL/ BTL liniek, sociálne siete, online marketing, píšem blog, ebooky, natáčam videá, fotím, robím vlastné semináre, prednášky, konzultácie, objavujem sa v TV, či printoch.
  • Využívam rôzne možnosti tvorenie webu, či iných materálov, obľubujem prácu s MioWebom, Canvou, Polyvore a mnoho, mnoho ďalších, rada samozrejmä využijem aj služby profi grafikov, či fotografov.
  • November 2018: tvorím - fotím, maľujem, vyrábam... plyniem... otvárajú sa mi nové, doposiaľ neobjavené obzory...
na pláži v Malajzii
na Long Island, New York
ako lektorka kreatívnych kurzov
naše obľúbené coffee breaky na rôznych akciách
školenie tianDe v Prahe
fashion terapeutka, mám to aj na papieri 🙂
radosť mi robí fotenie - mrazivé ruže
maky v lete
vtedy na západe
moja tvorba - náramky
tvorím naozaj čokoľvek - venček z použitých obalov
moje pohľadnice
ručne maľované šálky

Na týchto Funpage sa môžeme spolu spojiť 😉 A byť aj online v online svete !

Ďakujem za vašu priazeň.