Štýlové karty - Štýlová žena

Si žena jinová alebo jangová?

Čo ak si úplne iný typ ženy, ako si si doteraz o sebe myslela?

Prestaň bojovať a začni objavovať!

Spoznaj a pochop seba a ženy vo svojom živote…

mamu, dcéru, sestru, svokru, kamarátku, kolegyňu, klientku…

Poznanie samej seba je základom spokojnosti v živote každej ženy. Ak vieme, čo je s nami v súlade a naplno využívame svoje dary, kvitneme do krásy a zažívame úspech v každej oblasti života – v rodine, vzťahoch, zdraví, financiách a voľnom čase.

“Dievča by malo vedieť dve veci:

Kto je a čo chce.

Krása ženy začína v momente,

keď sa rozhodne byť sama sebou.”

Coco Chanel

Sme ženy a študentky metódy OCTO CODES, priateľky Andrea a Gabriela. Študovali sme túto jedinečnú metódu priamo u jej autorky Táni Havlíčkovej, v Prahe v rokoch 2015/2016.

Odvtedy sa jej naplno venujeme. Prešli sme dlhú cestu, aby sme pochopili podstatu tejto metódy, a v neposlednom rade si dovolili žiť svoj vlastný štýl. Už od začiatku sme túžili nájsť jednoduchší spôsob ako sa správne zaradiť a nájsť svoj prirodzený štýl – bez pochybností, trápenia, a aj zbytočného nakupovania oblečenia. Počas rokov hľadania a skúmania sme pochopili, že cesta vedie cez porozumenie a prijatie nášho spôsobu vnímania života, a nie cez analyzovanie svojho zovňajšku alebo porovnávaním sa s ostatnými ženami.

Prinášame vám skvelý nástroj, ktorý nadväzuje na metódu OCTO CODES. Týmito kartami ti chceme ukázať podstatu METÓDY 8 ŠTÝLOV v jednoduchej, prístupnej a hlavne hravej forme.

Ak si o tejto metóde ešte nepočula, máš skvelú príležitosť dozvedieť sa niečo nové 🙂

Tieto karty sú pre teba, ak

 • si vystresovaná, unavená, bez energie
 • sa cítiš občas v depresii, nepochopená, vyhorená
 • si zacyklená a stále dookola sa ti dejú tie isté veci
 • si bez radosti, šťastia, lásky, hojnosti a zdravia
 • máš akýkoľvek nedostatok - času, peňazí...
 • máš nadváhu, necítiš sa spokojná so svojim telom, nemáš lásku k sebe
 • necítiš pochopenie, ale skôr ľútosť
 • si bez práce, alebo v práci, ktorá ťa nenapĺňa
 • stále nevieš objaviť svoj talent, svoj dar, či cestu, ktorou sa vydať
 • si bez partnera, či v nefunkčnom vzťahu partnerskom, rodinnom, či medziľudskom
 • ťa trápi nespavosť, frustrácia alebo smútok
 • cítiš sa ako z inej planéty
 • máš pocit, že už ti nikto nerozumie
 • si nahnevaná na celý svet, ale najviac na seba

 Toto je moja osobná premena 🙂 Kebyže to nevidím, sama asi neverím 🙂

 Spätné väzby od žien, ktoré sa už stretli s metódou 8 štýlov:

Miminko vyňuchlané v nejjemnějších detailech s obrovským respektem k časovým rytmům tvoření i netvoření... Původně to vypadalo, že tento projekt nedostane pod mými rukami tvar a podobu... Ale pak se džbán nalil a vylil tuto nádheru, která je něžná, pravdivá a opravdu z lásky zrozená.... ♥ Holky jsou užásné Gabriela Zajarosova & Andrea Molnarova a velmi je obdivuju za kapacitu, odhodlání a nápady, které mohou zprostředkovat ženám tyto luxusní karty. Pro mně jsou karty o velkém přijetí toho, jak jsem... ♥ Celým svým srdcem DOPORUČUJI!!!! Nádherná spolupráce, děkuji ♥
Michaela Parida, dizajn & grafika kariet
Na prvé stretnutie s Andrejkou som prišla "náhodou." Vplávala som dovnútra v šatách okázalky s vetou: Ja som ležérka 🙂 (pretože som mala prečítanú knihu Móda duše). Spätne sa na tom bavím. Som HVIEZDA 🙂 Milé žienky, ak sa stále necítite vo svojej koži a chcete hlbšie spoznať a akceptovať seba samu aj ľudí vo Vašom okolí, dovoliť svojej duši žiť autentický a slobodný život bez obmedzení a strachu čo na to okolie, odporúčam Vám konzultáciu s Andrejkou. Táto sympaťáčka Vám pomôže posunúť Váš život ďalej. Andy ďakujem z celého ❤Začínam žiariť. El💅💋💄👠
Ak ešte neviete akú farbu a talenty má vaša duša odporúčam stretnutie s Andrejkou a jej kľúčom k srdcu.. Ja som ten môj spolu s Aďkou našla vo Hviezde. Teraz si tú moju 🌟 pomaly začínam dovoľovať, zvykať si na ňu, chápať ju, príjmať ju a tešiť sa z nej. Ďakujem Aďka za stretnutia s Tebou... viem, že to nebola náhoda. 💖

"Umožňujeme ženám byť slobodné a vybrať si žiť nový život "

Čo ti prinesú karty Štýlová žena?

 • jedinečná metóda /typológia 8 štýlov
 • pochopíš svoju 1/8 a nebudeš musieť strácať čas zvyšnými 7/8
 • nájdeš sa v jednom z 8 štýlov, v ktorom postupne nájdeš aj celý balíček darčekov - odkryje sa ti tvoj talent, pochopíš vzťahy vo svojej rodine, aj tie partnerské, kamarátske, či pracovné a zistíš aj čo na seba (pripravujeme ďalšie série kariet)
 • je to osobné, je to na mieru pre teba, aby si objavila svoju prirodzenosť
 • dôjde k sebaprijatiu, pochopeniu tvojej výnimočnosti
 • prevezmeš plnú zodpovednosť za svoj život

"Štýlové karty  sú ako zrkadlo, do ktorého ste sa nechceli pozrieť. Ukázali mi aká činnosť mi robí radosť, čo mi spôsobuje naopak nervozitu a čomu by so sa mala venovať vo svojom živote aby som sa cítila ako ryba vo vode.

Pomohli mi rozhodnuť sa,  ktorým smerom sa mám vydať."

Lucia, štýl 8

Nie každá žena má štýl Coco Chanel predsa má každá žena plné právo byť sama sebou a BYŤ ŠTÝLOVÁ.

Tieto karty ti umožnia rozpoznať ten tvoj prirodzený ŠTÝL a jeho prijatím žiť spokojný a radostný ŠTÝLOVÝ ŽIVOT. Každá žena má svoj spôsob vnímania sveta, ktorý jej najviac vyhovuje. “Takto to mám ja a je to dobre” je základom série kariet ŠTÝLOVÁ ŽENA.

Zahraj si tieto karty a zaži ten sladký pocit – TO JE ONO 

Tešíme sa na tvoje zážitky z tejto hry.

 

Hodnota kariet je 19€ a pri kúpe 2 balíčkov cena 30€

Balenie obsahuje 81 kariet, 1x návod, 1x vysvetlivky, 1x mapu, 1x čo odhalia karty

Hodnota kariet  je 19€ jeden balíček, 30€ dva balíčky kariet

platba bankovým prevodom

Karty sú skladom

S láskou v srdci

Autorky kariet

Andrea & Gabriela

Pozývame ťa do našej Platformy Metódy 8 štýlov

Pridaj sa k nám na Funpage Metóda 8 štýlov

 

PS) Ak ťa napadne akákoľvek nezodpovedaná otázka, alebo ti nie je niečo jasné, neváhaj nás kontaktovať mailom:

info@andreamolnarova.sk

gzajarosova@yahoo.co.uk

Referencie od žien, ktoré boli na osobných konzultáciách

O metóde 8 štýlov som sa náhodné dozvedela z nedeľnej doobednej relácii. Rozhovor ma natoľko zaujal, ze hneď som chcela vedieť viac o danej tematike a osôbke, ktorá sa s touto témou na Slovensku zaoberá už nejaký ten rok. Andrejkin životný príbeh ma natoľko oslovil, že som si dohodla osobnú konzultáciu. Stretnutie prebiehalo v prijemnej priateľskej atmosfére. Konzultácia mi priniesla novy pohľad na vzťahy s mojimi blízkymi, ale najmä postoj ku mne samotnej. Vrelo odporúčam každému, kto chce zmeniť niečo na svojom živote alebo ľahšie porozumieť ostatným, ktorí sa nachádzajú v vašom blízkom okolí a mate pocit, že vám nik nerozumie.
Alareferent v zahraničnej firme
Prišlo také zvláštne uvoľnenie a vracia sa mi sila. Pracujem na sebe dosť dlho a to naše stretnutie bolo veľmi podnetné a veľmi dobre zapasovalo, by som povedala, že to bola jedna z chýbajúcich častí do " mojej skladačky" 🙂 Až doteraz som si myslela, že je niečo so mnou v neporiadku, keď sa nezhodnem s rodičmi, ani s partnermi, už viem prečo. Teším sa z toho a užívam si to.
Adrianaprofesorka na gymnáziu
Často spomínam na deň s Tebou, veľmi som si ho užila, má aj výsledok, som smelšia v obliekaní, nemusím mať veci úplne zladené, nejak ma to nedusí, prijala som, že si možem dovoliť všetko. Aj v komunikácii som mala problém, že som sa veľmi kontrolovala, nastúpila väčšia spontánnosť, cítim sa veselšia, sebaistejšia, pochopila som isté vzťahy v rodine tým, že si mi odhalila aj ostatných príslušníkov. Cítim v rodine aj spätnú väzbu. A snažím sa svietiť a aj to má pekné výsledky. Vďaka Ti ešte raz, dobrá víla.
Majkapodnikateľka
Andrejka dík za krásny čas strávený s tebou. Ženy, dievčatá, matky, vrelo vám všetkým odporúčam prísť na konzultáciu a ponoriť sa do hĺbky vašej duše a nájsť to skutočné, čo vám v živote sedí, v čom sa cítite dobre, proste žiarite a vidí a cíti to aj vaše okolie. Ja osobne som sa našla v štýle hviezdy a neskutočne som sa od srdca na tom smiala ešte dlho po konzultácii s Aďou a skutočne to je to, čo mne osobne robí v živote dobre, čo som proste jaaaa. Choďte a nájdite sa.
Martina
Po návšteve u Teba som sa ukľudnila a nevymýšľam rôzne oblečenia /ako predtým/ elegantného štýlu, som spokojná, že môj štýl je ten, čo som ja. Teda pohodlné topánky, nohavice, obkrútený krk nejakým šálom a bunda. Keďže manžel vyšiel ako avantgardný marťan, tak stále skrývam manažérske topánky, nohavice a kabáty, aby ich nezobral do záhrady, stále si užívam chvíle keď si všimne, že som "tu" a pod. Viem, že to nezmením. A... kupila som si ruksak, to namiesto kabelky. Už dávno som to chcela a neodvážila som sa.....
Majka