Myšlienkový detox - generálny ú/klid/ v hlave

ROZHOVOR so mnou o Access Bars ® - terapii dotykom nájdete na www.24dnes.sk

Som Ing. Andrea Molnárová, certifikovaný praktik a  facilitátor Access Bars ®,Access Energetický Facelift a telesných procesov. Už viac ako 3 roky každodenne pracujem s modalitou, nástrojmi a technikami  Access Consciousness®. Mám bohaté skúsenosti s individuálnymi sedeniami/terapiami Access Bars®/ Access Facelift, ESSE, telesné procesy, mojimi rukami prešlo už stovky spokojných klientov.  Posledné 2 roky facilitujem /vyučujem/ kurzy Access Bars®, Access Facelift a telesné procesy a musím povedať, že táto práca ma nesmierne napĺňa. /Veď som aj chcela byť učiteľkou, ale nie v systéme:-) tak sa mi to podarilo/.

Všetky tieto nástroje ma čím ďalej viac a viac fascinujú, a preto sa každým dňom vzdelávam. 

Môj život sa vďaka používaniu týchto nástrojov zmenil o 180 stupňov

Som vďačná, že môžem byť priestorom a pozvánkou pre každého, kto si vyberie ZMENU.

Barsy neboli nikdy potrebnejšie ako v dnešnej situácii

Pozývam ťa na individuálne sedenia

Prečo sú Barsy v dnešnej dobe tak potrebné, v čom vám môžu pomôcť ?

 • odbúranie strachov, ktoré máme aj v podvedomí z toho čo bude, ako bude, či budeme mať prácu, čo bude s detmi, strachy ohľadne nášho zdravia, či financií
 • zminimalizujeme všetky strachy ohľadne tejto situácie
 • pomoc pri určitých stavoch depresií, nepodporujúcich myšlienok
 • udržanie sa v pozitívnom móde a objavovanie viac možností pre nás v tejto dobe
 • chýba nám dotyk, kontakt, socializácia
 • pre toho, kto naopak oveľa viac pracuje, na vypnutie hlavy, myšlienok a celkový relax
 • čo je úplne najviac, získaš nové uhľy pohľadu, nové možnosti v tejto situácii
 • a keby aj nič z toho, tak budeš mať úžasnú relaxačnú masáž
 • pretože bude sa diať úplne všetko, čo si ty dovolíš !
V roku 2015 uskutočnil popredný neurovedec Dr. Jeffrey Fannin výskum, kde skúmal neurologické účinky Access Bars na 60 účastníkoch.
Meraním mozgových vĺn u ľudí pred a po sedení Bars tento výskum odhalil 85% zvýšenie koherencie mozgu. Zistil, že Access Bars má pozitívne neurologické účinky podobné tým, ktoré majú skúsení meditujúci, a tieto výsledky prináša okamžite.
Dr. Terrie Hope, PhD. DNM uskutočnila vedecký výskum účinkov Access Bars® na úzkosť a depresiu, publikovaný v časopise Journal of Energy Psychology v roku 2017.
Niektoré výsledky tejto výskumnej štúdie ukázali:
· Závažnosť symptómov úzkosti sa znížila v priemere o 84,7%
· Závažnosť symptómov depresie sa znížila v priemere o 82.7%
· Všetci účastníci preukázali zvýšenie koherencie mozgu
Dr. Hope tiež zaznamenal u účastníkov, ktorí pred 90-minútovým sedením popisovali v minulosti pocit zlyhania, sebakritickosť, stratu potešenia a pod., že všetci udali, že 100% týchto príznakov bolo po sedení vyriešených.

Access Bars® sú jedným zo základných nástrojov Access Consciousness®. Zakladateľ metódy, Gary Douglas, ich začal poskytovať už v roku 1990. Bars® tvorí súbor 32 bodov na hlave, ktoré sú v presne definovaných kombináciách a aktivujeme ich ľahkým dotykom. Tieto body súvisia napríklad s komunikáciou, peniazmi, zdravím, vzťahmi, sexualitou a ďalšími dôležitými oblasťami nášho života. 

Kľúč k väčšine ťažkostí,  s ktorými sa v živote stretávame, leží v našom podvedomí. Našu realitu tvoria z 90% programy a presvedčenia, ktoré tam máme uložené, avšak o ich existencii ani netušíme. Vznikajú a ukladajú sa nám tam na základe našich skúseností, názorov a postojov našich rodičov, učiteľov, kamarátov a spoločenských pravidiel, či konvencií.

Access Bars® umožňujú mozgu a telu uvoľniť a eliminovať presvedčenia, myšlienky, názory a uhly pohľadov, ktoré nám neslúžia a ktoré sú tu uložené. Funguje to podobne, ako keď na svojom počítači stlačíme tlačidlo DELETE. To, čo už doslúžilo a môže byť odstránené sa vymaže a uvoľní sa priestor myslieť a fungovať inak.

Access Bars® sa spúšťa v ľahu. Vy v kľude odpočívate, prijímate a vo vašej vedomej aj podvedomej mysli prebieha generálne upratovanie. Môže sa stať, že v priebehu terapie zaspíte, čo nijak proces nenarúša, skôr naopak. Často sa stáva, že bezprostredne po skončení sedenia prichádzajú inšpirácie, AHA momenty, naraz sa vám rozvieti a vy viete...

Najčastejšie opisované účinky Access Bars® sú:

 • zmiernenie napätia v tele a skľudnenie mysle
 • vypnutie vnútorného kritika a sabotéra
 • vypnutie autopilota
 • odstránenie bolestí rôznych častí tela
 • postupné obnovenie samoliečiaceho potenciálu tela, rýchlejšie uzdravovanie po chorobách, operáciách, atď.
 • odbúranie únavy, pocitu psychického vyčerpania, straty zmyslu života
 • odstránenie psychických problémov /úzkosť, depresie, strachy/
 • zlepšenie fungovanie mozgu
 • zlepšenie medziľudských vzťahov
 • zlepšenie spánku
 • celková harmonizácia osobnosti
 • učí nás prijímať

 

Doporučuje sa sedenie opakovať aspoň 3krát s odstupom maximálne 21 dní, je možné samozrejme aj skôr. Barsy sa dajú prijímať aj každý deň:-/

\"To najhoršie, čo sa vám môže stať je to, že ste mali super masáž a to najlepšie je, že sa vám od základu zmení život\". 

                                                             Gary Douglas, zakladateľ Access Consciousness® 

 

Je to úžasná relaxačná terapia, ktorá trvá 75 minút. Ležíš oblečená/ý na lehátku a ja ti jemným dotykom prechádzam cez 32 bodov na hlave a ty vnímaš a cítiš ako sa ti uvoľnuje teľo a myseľ. Je to to, čo niekedy nevieme dosiahnuť ani pri meditácii, lebo nám stále chodia nejaké myšlienky. Úplne sa uvoľníš a dôjde k uvoľneniu nefunkčných programov, obmedzení ( z rôznych oblastí - financií, chudnutia, komunikácie, radosti, vzťahov...) a blokov, ktoré sme získali v detstve, príp aj v dospelosti.

UPOZORNENIE !!!

Nie je to masáž/krúživými pohybmi/, sú to jemné dotyky na hlave a tvári. Čo je najdôležitejšie pri tejto terapii:

Dovoliť si ju prijať. Vypnúť hlavu a nemať žiadne očakávania.

 

Referencie od klientiek

Mam za sebou moje prve absolvovanie terapie dotykom Access Bars u Andrejky a som vdacna za tuto moznost. Privitala ma usmiata v prijemnom prostredi a skvelej atmosfere a v okamihu som presla z ruchu velkomesta do oazy pokoja. Uvolnujuca jemna masaz, pri ktorej citite, ze do nej Andrejka dava svoje srdce a lasku naplno. Dakujem odporucam tuto prijemnu terapiu a cas venovany sebe aj vam. Vyskusajte. Ja sa urcite vratim.
Zuzana Dranačková
Včera som bola u Aďky prvýkrát na Access Bars terapii v štúdijku a bola som užasnutá 🙂 Bolo to príjemné, relaxačné, veľmi som sa uvoľnila, terapiu sprevádzali rôzne pocity, teplo, zima, občas prebehli nejaké emócie, ale vo finále som sa po masáži cítila oddýchnutá, zresetovaná, mala som taký pocit pokoja v duši a výborne som sa vyspala. Dnes som sa zobudila so skvelou náladičkou a radosťou zo života 🙂 Myslím si, že v tejto rýchlej dobe plnej stresu je nevyhnutné sa starať o seba, vedieť spomaliť, zahĺbiť sa do seba, počúvať svoje pocity a práve v tomto dokáže pomôcť terapia Access Bars 🙂 Určite sa sem vrátim 🙂
Katka Šágyová
Bola som u Andrejky minulý týždeň, veľmi príjemná masáž, pocítila som uvoľnenie mysle, mám pocit ako keby som sa upratala. Doporučujem všetkým, Andrejka má zlaté ručičky😍
Darina Obložinská
Andrejka , dakujem velmi pekne, bola to super uvolnujuca masaz 😁👍👍👍❤️s velkou laskou a energoiu , v krasnom prostredi oaze pokoja , citila som sa po tom super pohodovo, s euforiou , a velmi mila zienka , super sa s nou rozprava ,velka vdaka 😘❤️🌺🙏

Vhodné ako pre ženy, tak aj pre mužov

TERAPIA DOTYKOM - Access Bars ®

V dnešnej dobe zmien, rýchleho životného štýlu a nekonečných možností, boli nám ľuďom dané prostriedky a nástroje vo forme procesov, aby sme náš život mohli žiť ľahšie, pokojnejšie a vedomejšie. Jeden z nástrojov, ktorý nám môže k tomu pomôcť je práve technika Access Bars ®.

Access Bars ® je jemná technika dotyku, ktorá uvoľňuje myseľ a telo. Technika 32 bodov na tele uvoľní všetky bloky, ktoré nám bránia žiť náš život tak, ako sme si ho vždy predstavovali. Vesmír je nekonečne bohatý; my si ale vytvárame prekážky a blokujeme tú veľkoleposť, krásu a kúzlo toho, čo máme k dispozícii. Access Body odstraňujú tieto zábrany.

Ako to pomôže?
Access Bars ® pomohol tisícom ľudí zmeniť ich životy z viacerých hľadísk, vrátane problémov so spánkom, zdravím a váhou, peňažných problémov, vzťahov, úzkosti, stresu.
Predstavte si, že by sme vedeli poznať samých seba, nielen na základe toho, čo sa nám páči alebo nepáči, či na základe toho čo je s nami „správne“ a „nesprávne“?

V akých oblastiach nám môže technika pomôcť ?

 • podpora imunitného systému
 • odstránenie prevzatých alebo vytvorených vzorcov správania
 • eliminácia programov a blokov na úrovni fyzického, emocionálneho a psychického tela
 • v oblasti financií, vedomej kontroly a kreativity
 • vytvárania si harmonických vzťahov
 • starnutia a omladzovania
 • neposudzovanie seba alebo svojho tela
 • prijatia smútku a dopriatia si radosti
 • komunikácia

Ako to funguje ?

Dotknutím sa Access Bodov dochádza k uvoľneniu elektromagnetického náboja v našom tele. Rozptylom našich myšlienok, pocitov a emócií nám Access body umožňujú vnímať naše telo, vzťahy a veci okolo nás s väčšou jasnosťou a ľahkosťou. Počas prúdenia Bars-ov sa spomaľujú a naprávajú mozgové vlny, čo vedie k eliminácii vzorov nášho správania, ktoré si nesieme v sebe od detstva, alebo z minulých životov. Postupne sa stávame v súčasnom živote prítomnejší a vaša minulosť sa nepremieta do našej budúcnosti tak ako predtým. Ak necháte aktivovať svoje Bars-y, doslovne meníte pravdepodobnosť budúcich možností.

Doporučuje sa sedenie opakovať aspoň 3krát s odstupom maximálne 21 dní, je možné samozrejme aj skôr, aby bol efekt čo najvýraznejší. Barsy sa dajú prijímať aj každý deň:-/

Miesto: Záhradnícka 46, Bratislava

Terapia Access Bars:  75 min/ cena 60€

Zvýhodnená cena za 3 sedenia

Prečo si vybrať práve mňa ?

 

 • viac ako 1000 sedení Barsov, Faceliftu, či telesných procesov
 • viac ako 180 absolventov mojich kurzov Access Bars, Energetický Facelift, či telesné procesy
 • piaty rok každodennej praxe s nástrojmi Access 
 • energeticky vyladení priestor, /vysoko vibračné andary, harmonizačné obrazy, polodrahokamy, pyramída.../ktorý ti prispeje k ešte väčšiemu uvoľneniu
 • možnosť doladiť svoje psyché a telo harmonizačnými šperkami, ktoré tvorím, či bohatou ponukou terapeutických esenciálnych olejov a ostatných doplnkov českej firmy Bewit

Objednaj sa cez formulár nižšie.  

V prípade otázok ma kontaktuj na:

Email: info@andreamolnarova.sk

Telefón: 0903 775 091

Cena za 1 sedenie Access Bars: 75 minút/ 60€

Zvýhodnená cena za 3 sedenia / 75 min = 160€ / jednorazovo/

 

Terapiu môžeš aj venovať. Darčeková poukážka je v hodnote 60€, prípadne balíček 3x sedenie 160€

Doporučuje sa sedenie opakovať aspoň 3krát s odstupom maximálne 21 dní, je možné samozrejme aj skôr, aby bol efekt čo najvýraznejší. Barsy sa dajú prijímať aj každý deň:-/

Ak nenájdeš vhodný termín, určite ma kontaktuj a spolu niečo nájdeme. Najlepšie mailom: andreaa.molnarova@gmail.com

Ak ťa Barsy oslovili natoľlo, že by si sa ich chcela naučiť, tak pre teba je 1 dňový kurz  Access Bars, ktorý sa končí medzinárodným certifikátom

V mojom štúdijku si môžeš zakúpiť :

 • harmonizačné šperky z polodrahokamov, ručne robené sviečky  - ANDREJKA CRYSTALS
 • darčekové poukážky na terapiu dotykom Access BARS alebo Energetický Facelift
 • moje ručne maľované obrazy /anjel na plátne, mandaly na hodvábe/
 • BEWIT POINT - môžeš ovoňat, ochutňat a kúpiť si difuzéry, esenciálne oleje, prawteiny, holistickú kozmetiku...

Dostaneš sa k nám:

križovatka Miletičova/ Záhradnícka - zastávka Saleziáni

Zastávka Saleziáni: električka 9, bus 68, 49, 71, 60 trolejbus 47

Sme na Záhradníckej 46, v červenej budove OFICCE CENTER BRATISLAVA/ niekedy tu bol Priemstav/

Parkovanie: OC Centrál, 3 hodiny zdarma, 4 min pešo

parkovací systém PASS od 6h - 14h ZDARMA po 14h hodina 1,50€

Certifikované kurzy, ktoré som absolvovala :

KURZ Access Bars - jún 2019 / facilitátor Tereza Makovcová

KURZ Access Energetický Facelift - január 2020

KURZ Access Bars 2x - marec 2020 

KURZ Access Bars 3x - jún 2020

Facilitátor KURZU Access Bars  - júl 2020

Foundation 1x- august 2020 / facilitátor Fiona Cutts

Telesný proces Magnetická príťažlivosť - december 2020

Telesný proces Uzamknutie emócií v tukových bunkách - január 2021

Telesný proces Lymfa - február 2021

Foundation 2x - máj 2021/ facilitátor Nadja Ogrinc

3 day body class - máj 2021/ facilitátor Nadja Ogrinc

3 day body class - september 2021/ facilitátor Ivana Faber & Andrew Gardella

ESSE /Energetická Syntéza Štrukturálneho Vtelenia/-  september 2021/ facilitátor Andrew Gardella

Facilitátor Access Telesných Procesov  - september 2021

Foundation 3x - apríl 2022/ facilitátor Lucie Hašková

COP/ výber z možností/ s Gary Douglasom /zakladateľom AC/ - máj 2022

3 day body class - jún 2022/ facilitátor Lucie Hašková

Andrea Molnárová

Životná umelkyňa, terapeutka, autorka Láskyplných terapií

Certifikovaná praktička a facilitátorka modality Access Consciousness® s niekoľkoročnou praxou. Venuje sa terapiám a kurzom /Access Bars®, Access Energetický Facelift, ESSE a telesné procesy/ počas ktorých sa v jej bezpečnom a energeticky vyladenom priestore môžu diať zázraky.

Od detstva tvorí, aktuálne pod značkou ANDREJKA CRYSTALS - harmonizačné šperky z polodrahokamov /náramky, náušnice, náhrdelníky, prívesky.../ a pracuje s krištálmi a Andarami.

Okrem toho jej celoživotnou láskou sú esenciálne oleje a spoluprtacuje s českou firmu Bewit, kde vlastní osobnú frančízu a je jednou z najúspešnejších lídrov v Česko-Slovensku. Buduje svoj vlastný tím a umožňuje ďalším ženám a mužom, aby si plnili svoje sny.

Aké zázraky ťa dnes čakajú za hranicami tejto reaity ?