8 tipov ako sa opäť spojiť so sebou

Počúvam od žien…som taká nejaká zamotaná, nebaví ma to v robote, neviem celkom kam smerovať svoju energiu, čo má pre mňa zmysel.

Na základe toho, čo som prežila ja, viem im dať určitý nezaujatý pohľad na vec. Radím nám ženám viac sa spojiť so sebou, vnímať svoje srdce a pocity. Pretože mi presne vieme, čo nám vyhovuje a čo by sme chceli. Len niekedy cez to množstvo „myšlienok“ a všetkého „čo by sme mali“, sa odpojíme a nevieme si rady. Na prvom mieste musíme byť MY. Nikto nemá prednosť pre nami. Ak to máš nejak inak, ver, že tento postoj treba zmeniť. Lebo len ak budeš šťastná ty, bude šťastný aj partner, aj deti, aj všetci naokolo.

Ako znova nájsť to napojenie ? 

Treba vyhádzať postupne tie smeti, ktoré sme si tam v podobe programov, myšlienok a rád prevzali od rodičov, partnerov, kolegov, kamarátok. Sme už stratené v tom, čo je vlastne to naše a čo ich. Ak nie sme samé so sebou, nepočujeme a nevnímame signály, ktoré sú každý deň k nám vysielané. A tie nám ukazujú našu cestu životom. Musíme vedieť cieľ, kam sa chceme dostať, ale cestu už nechajme na toho hore. Len buďme otvorené a vnímajme.

Tu je 8 jednoduchých tipov, ktoré pomáhajú nielen mne, ale už mnohým ženám:

  1. prechádzky v lese, kedy prehovorí duša a vypne hlava
  2. pohyb, teraz v lete napr.bicykel, plávanie
  3. moja čarovná káva
  4. tvorenie v akejkoľvek forme – vymaľovávanky, hand made tvorba, varenie, pečenie…
  5. moje intuitívne olejčeky, cez ktoré sa dokážem naladiť na niečo vyššie a moje harmonizačné náramky
  6. meditácia, inšpirujúce videá a čítanie
  7. moje sny a požiadanie o pomoc mojich anjelov
  8. láska, lebo tá ozajstná otvára srdcia…

candy-2087625_960_720

 

16358040_10209980025311141_687454542_o

A okrem toho je to úplné prijatie samej seba, so všetkým, aj so svojim slabými stránkami a nedostatkami.

Každá z nás je JEDINEČNÁ !!!

Preto sa neporovnávajme a nedávajme si do hláv programy, aké sme neschopné, lebo presne to čo si myslíme o sebe my, vyžarujeme aj na naše okolie.

Boli sme stvorené k obrazu dokonalosti, tak si to užívajme.

Svet čaká nato, aby sme objavili to, čo  máme v tomto živote odovzdať ostatným, lebo len vtedy môže dôjsť k naplneniu. A naozaj to nemusí byť „objavenie Ameriky“, ani objavenie „lieku na smrteľnú chorobu“.

Je to úplne jednoduché. Či už budeš skvelá cukrárka, matka v domácnosti alebo právnička, ak ty cítiš, že je to tvoja vášeň, že je to to tvoje…, tak budeš tomuto svetu a ľuďom naokolo prinášať radosť, lásku a potešenie.

Robme svet krajším !!!

S láskou

Andy

PS) Rada ťa prevediem cestou k „Nájdeniu tvojho JA, k tvojej JEDINEČNOSTI “

            **** prečítaj si, čo napísali ženy, ktoré to absolvovali****

Zdroj foto: Pixabay.com

Andrea Molnárová
Som terapeutka, sprievodkyňa na ceste tvojim životom, cez terapie dotykom Access Bars, terapeutické esenciálne oleje a šperky ANDREJKA CRYSTALS. Som facilitátorka kurzov Access Bars, Facelift a Telesných Procesov. Tvorím s ľahkosťou, radosťou a hojnosťou. A tak to naučím aj teba, ak sa pridáš... Môj príbeh si prečítajte tu>>
Komentáre