Ako byť úžasná alebo nevyhovieš každému

Dnešný svet ženy.

Tlak na výkon, dokonalosť, super telo, skvelé zamestnanie, uprataná domácnosť, navarené, opraté, ožehlené, postarané o deti. A pochopiteľne si skvelá matka, manželka, milenka, zamestnankyňa, najlepšie podnikateľka, sestra, svokra, máš úžasné vzťahy so všetkými a s prehľadom zvládaš PMS, či menopauzu. Miluješ šport, najlepšie beh, jogu, lyže a k tomu sa zdravo stravuješ, si vitariánka alebo raw. Si zdravá a permanentne usmiata s dobrou náladou. Máš čas aj na kamošky, aby si si s nimi stihla zájsť len tak na kávu alebo na nákupy. Mimochodom, máš dokonalý make-up, trendy účes a chick oblečenie podľa posledných trendov 🙂 Sci fi alebo realita ? Áno tipuješ správne, vidím ten úsmev…A je správny

STOOOOOP milé ženy. Toto znesie len monitor, maximálne ešte papier.

Toto je opis dokonalosti a 8 žien v jednej. Verím, že ti teraz odľahlo. Môže ťa však v živote prenasledovať pocit, ktorý ti väčšinou predostrie tvoje okolie, žeby bolo fajn podstatnú časť z toho realizovať.

Dám ti jednu radu. Vykašli sa nato, čo hovoria druhí.

A vieš čo je podstatné ? Je to jedna jediná vec. Skús sa zamyslieť, čo by to mohlo byť.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Tramtadadáááá

Podstatná je jedna jediná vec…a to, čo chceš TY sama. Hmm som ja ale múdra…

Odkiaľ to má človek asi vedieť ? Keď máš denne milión podnetov a informácií, čo je správne, čo máš robiť, ako to robiť.

Dám ti radu, vykašli sa nato 🙂

Ono na prvý pohľad je to všetko naozaj jednoduché, pretože všetky naše odpovede sa milé ženy, ukrývajú v nás.  Čo je super na veciach zvonku, že tam nájdeme inšpiráciu, nápad, zdieľanie, niečo čo nás nakopne sa zamyslieť a ponoriť sa do seba.

Tvoja duša to vie. Vie čo máš rada, čo rada robíš, kde plynie čas tak, že ho nevnímaš, čo rada ješ, čo rada hovoríš ako sa chováš. Často sa nám stáva, že nepočujeme čo naša duša hovorí. Prehlušili nás hlasy zvonku, stane sa, že sme niečo odpozerali alebo nám to nahovorili a my sme počúvli a tak plníme radosti a sny niekoho iného. Aby sme sa zavďačili, aby sme boli dosť dobré pre iných, a aby sme boli  milované.

Toto všetko budeš mať pokiaľ budeš mať svoju vlastnú hodnotu a vlastnú sebarealizáciu. Či už to bude v úlohe maminky, lekárky, tanečníčky, fotografky a či učiteľky v materskej alebo lesnej škôlke, či už budeš tvoriť rukami alebo hlavou, všetko je presne tak ako má byť a správne pre teba.

photographer-407068_960_720

To podstatné v živote je, aby si ty bola spokojná a šťastná žena s úsmevom na tvári, ktorá bude vysielať lásku všetkým naokolo. Ktorá si bude plniť SVOJE SNY.

Nájdi si svoj kľúč k životu, k svojej podstate. Ak nevieš ako, dovoľ mi sprevádzať ťa na tejto ceste a dostaneš mnohé odpovede.

 

S láskou

Andy

 

 

Andrea Molnárová
Som terapeutka, sprievodkyňa na ceste tvojim životom, cez terapie dotykom Access Bars, terapeutické esenciálne oleje a šperky ANDREJKA CRYSTALS. Som facilitátorka kurzov Access Bars, Facelift a Telesných Procesov. Tvorím s ľahkosťou, radosťou a hojnosťou. A tak to naučím aj teba, ak sa pridáš... Môj príbeh si prečítajte tu>>
Komentáre