Ako nájsť v živote svoje poslanie/talent či dar ?

Určite ste už veľakrát čítali, že náš talent, či dar objavíme jednoducho tak, že sa ponoríme do toho, čo najradšej robíme. Čo by sme robili, aj keď by sme zato nedostali peniaze a čo robíme tak, že zabúdame pri tom na čas.

Áno sčasti môžem súhlasíť, ale nie je to také jednoduché ako to na prvý pohľad vyzerá.

Za tou činnosťou, ktorú milujeme je ešte veľa doplňujúcich otázok, či vlastných pocitov. A tak sa mi vynára jedna veľmi dôležitá informácia – je niečo dôležitejšie čo musíme objaviť skôr, ako nám príde informácia o našom talente, či dare.

Rozpoviem vám to na mojom príbehu.

Od malička som vedela a vynáralo sa mi to aj v súčasnoti, že milujem tvoriť, vymýšlať nové veci. Rada tvorím rukami, maľovala som, vyrábala rôzne šperky, už ako dieťa z moduritu. Tak som si vravela toto je ono, pri čom strácam pojem o čase.  Neskôr som zistila, že ma to baví, ale len keď to nerobím deň, čo deň. Neskôr som objavila som krásu žien a líčenie. Zase sa zastavoval čas a vravím si – to je ono, chcem líčiť ženy. Tvár je ako nepopísané plátno, ktoré si vymaľujem.

Zistila som opäť, že ma to nebaví robiť každý deň, že ma bolia pri tom kríže a že to nie je moja 100% vášeň. Začala som chodiť na rôzne semináre, lebo som pochopila, že za touto otázkou bude treba pátrať hlbšie ako len si spomenúť na to, čo mi robí radosť.

Semináre sú skvelá vec, len som zistila, že fungujú vždy len pre istú skupinu ľudí. V 96% sa nič účastníkom nezmení, lebo nedajú poznatky zo seminára do akcie. Nevedia ako. Dostanú podané informácie z jedného uhľa pohľadu.

A tak sa to dialo aj mne, jeden seminár, druhý, tretí a stále to nebol celok. Až jedného dňa, keď je človek pripravený a vie, že už to musí prísť, sa našiel učiteľ, resp. učiteľka a jej Metóda, ktorá mi ukázala, že každý sme iný, každý to máme inak a každý to máme dobre.

Každý sme výnimočný a máme v sebe dar, talent, poslanie, ktoré sme sem prišli odovzdať.

Zapadlo mi to do mojej skladačky, pretože Metóda pracuje s 8 typmi ľudí. Našla som sa v jednom z nich, v ktorom som najprv musela nájsť samú seba. Moju podstatu, moje kódy správania, moje vyžarovanie na okolie a až vtedy keď som to pochopila, začali sa rozvíjať a ukazovať moje talenty.

Tak som zistila, že skôr ako sa ti objaví talent, zisti Kto si !!!

Pracujem s výnimočnou Metódou Octo Codes a tá môže byť jednou z ciest, ktorá zarezonuje práve s tebou a nájdeš sa v jednom z 8 štýlov, v ktorom si dovolíš objaviť svoje ja, svoje poslanie a cez ostatných 7 štýlov navnímaš chovanie rodičov, priateľov, kolegov. Dôjde k pochopeniu a rešpektovaniu ostatných a uvedomeniu si, že všetci to máme dobre.

Zistila som, že som chcela byť ako malá učiteľka, aj som sa hlásila na vysokú pedagogickú, ale ma nezobrali. Už viem prečo. Tradičná škola ma nebavila, vždy som rozmýšľala, aká by som bola učiteľka… ako by som vyučovala inak. A sny sa mi začali plniť a ja si už tento rok v apríli spúšťam ďalší cyklus 8 prednášok Fashion Therapy.

S láskou, teším sa na všetky výnimočné ženy, ktoré sa neboja pracovať aj so svojim vnútrom.

Aďka

Andrea Molnárová
Som terapeutka, sprievodkyňa na ceste tvojim životom, cez terapie dotykom Access Bars, terapeutické esenciálne oleje a šperky ANDREJKA CRYSTALS. Som facilitátorka kurzov Access Bars, Facelift a Telesných Procesov. Tvorím s ľahkosťou, radosťou a hojnosťou. A tak to naučím aj teba, ak sa pridáš... Môj príbeh si prečítajte tu>>
Komentáre