Ako sa dopracovať v živote k tomu, čo chcem ? 

Vieš o tom, že toto je veľmi dôležitá otázka v našom živote ? Nie nadarmo sa vraví, že daj si pozor na to čo si želáš a definuj presne, čo konkrétne chceš.

Ak ti dám otázku: Čo chceš dosiahnuť v najbližšom období ? Aký máš cieľ ? Vieš kam kráčaš ? Vieš čo ťa napĺňa ?

Máš jasnú odpoveď ? Ak áno, je to úplne parádne a už ďalej ani nemusíš čítať.

Pre tie z vás, ktoré jasno nemáte, tak čítajte ďalej.

Aby sme v živote zistili čo chceme, musíme najprv tie veci, situácie vyskúšať. Potom na základe našej optiky, nášho videnia a vlastného zážitku vyhodnotíme, či sa nám to páči alebo nie. Rady v tomto smere nám moc nepomôžu, pretože ak kamoška rada chodí na ženské kruhy, tak nie je úplne 100% pravdepodobnosť, že to bude vhodné aj pre teba, príp. že ťa to bude baviť.

A tak si ideme životom a skúšame…chodila som na ekonomickú, mega ma to nebavilo, štrikovala som, no pomóc, predávala som kozmetiku, líčila ženy, všetko streľba mimo…

Chodila som na brušné tance, na Zumbu, pracovala som v banke, na pošte, v poisťovni…a stále mimo.

Jednoducho celý život testuješ a na základe odpovedí nie, toto nechcem si triediš v živote, čo chceš.

Poviem ti, že zaberá to nekonečne veľa času…môže to trvať celý život…

Je to ako s ovocím ako s jedlom, ochutnáš chutí – nechutí ….ideš ďalej.

Predstav si situáciu, že dostaneš návod a z 8/8 dostaneš 1/8, ktorá je tvoja, kde sa môžeš konkrétnejšie zafokusovať nato tvoje…..už v prvom kroku vylúčiš 7/8, ktoré už nemusíš skúšať.

Čo je veľmi podstatné, že dostávame odporúčania na veci a zážitky, skúsenosti, ktoré ako som v úvode spomínala, zažil niekto iný, ak nie tvoje kamarátka, tak to boli tvoji rodičia, ktorí ti dali svoj uhoľ pohľadu a sprostredkované zážitky a usúdili, že to je pre teba to najlepšie.

Ako by sa ti páčilo to, že hľadaním toho čo chceš, nestratíš niekoľko rokov skúšaním, ale bude to len pár týždňon, príp. mesiacov. A nebude treba, aby si vyskúšala 100 vecí, ale úplne ich bude stačiť 10. Dostaneš „mantinely“, ktoré ľadia s tebou a budeš vedieť kde sa pohybovať.

Pomôžem ti a prevediem ťa touto cestou. Máš možnosť zažiť to, čo ja a mnoho ďalších žien.

Stačí objaviť tvoj štýl  v jednom z ôsmych. Tak sa deje na mojich seminároch v komornej skupinke žien, aby každá mala dostatočný priestor.

Ak chceš ísť s nami do toho, preštuduj si info o seminári.

Želám ti krásne dni

S láskou

Aďka

 

Andrea Molnárová
Som terapeutka, sprievodkyňa na ceste tvojim životom, cez terapie dotykom Access Bars, terapeutické esenciálne oleje a šperky ANDREJKA CRYSTALS. Som facilitátorka kurzov Access Bars, Facelift a Telesných Procesov. Tvorím s ľahkosťou, radosťou a hojnosťou. A tak to naučím aj teba, ak sa pridáš... Môj príbeh si prečítajte tu>>
Komentáre