Bojíme sa inakosti ?

Na konzultáciu prišlo nežné, jemné žieňa. „Myslím si, že si jinová“. Môže byť, aj keď vlastne neviem…

S akým zámerom si prišla ?

Chcem nájsť svoj talent, posunúť sa v práci a ešte jeden dôležitý dôvod mám.

Nechcem byť nenápadná, nechcem zapadať v dave. Ahá, tak preto máš ryšavé vlasy ? Áno. Ale o moc viac by ti pristali tvoje prirodzené, krásne hnedé. Vieš, pokiaľ nie si extravagantný štýl, tak toto nie je spôsob ako na seba upozorniť.

Ahá a ako to mám urobiť ? Aby si ma všimli, aby som nebola v dave ?

Tak, že vykročís z davu. A postaviš sa za seba. Vrátiš sa k svojej podstate, k svojej autenticite, vtedy budeš sama za seba a potom aj účes, či oblečenie doladíme k duši.

Lenže ako vykročiť z davu ?

Začať si uvedomovať samú seba. Začať vedome premýšľať o sebe. Začať sa navracať a spájať so sebou.

Začať si uvedomovať kto som ja, a ktoré role hrám. Uvedomovať si, že to čo žijem, nie je moja realita. Je to pohľad ostatných, ktorým som ja uverila, že takto to je správne. Rodičia, ktorí ma vychovali, učitelia, partneri. Všetci sa mi snažili odovzdať to najlepšie čo vedeli. Ale je to ich uhoľ pohľadu, sú to ich normy, ich „tak by sa to malo“, tak si to žiada spoločnosť.

Ale čo chceš ty ? Vrátiť sa k sebe, počúvaj srdce-dušu, s čím prišla ona na tento svet.

Keď si sa narodila si to vedela, ale po ceste až do dospelosti to prekryli programy, matrix a strachy.

Existuje jediné riešenie ako sa odlíšiť a byť viditeľná!!!

Že vystúpiš z davu !!! a ustojíš si sama seba. Je to síce cesta náročná a nikdy nekončiaca, ale oslobodzujúca od všetkého nefunkčného, nepotrebného. Na konci cesty ťa privíta tvoja autenticita, život v láske, šťastí a radosti. A tomuto sa oplatí ísť v ústrety.

Metódou 8 štýlových kľúčov ti viem ukázať časť tvojej cesty a po nájdení sa v jednom z 8 štýlov budeš chápať mnohé súvislosti. Otázky smerujúce k tebe samej, k tvojmu správaniu k okoliu, rodine, partnerovi. A zmysel ti začne dávať aj tvoj talent, či poslanie. A aby si ustála aj svoje oblečenie, musíš byť za seba, neoblomná a verná sama sebe. Lebo ľudia naokolo ťa budú stále posudzovať a hodnotiť, ale ty budeš kráčať silná a sebavedomá, sama za seba !!!

Žiena z úvodu sa pýta, vieš, som v korporáte, môžem robiť manažérku/ teamleaderku ? No nie, nemáš vo svojej výbave talent na tieto činnosti, si starostlivá, si súcitná, potrebuješ sa o niekoho starať, utužovať kolektív, pomáhať. Ahá, lebo už som to pár dni skúšala a bola som nesmierne vyčerpaná.

Tak prečo by si chcela tú prácu robiť ? Je to z tvojho vnútorného presvedčenia alebo chceš dokázať rodičom, partnerovi, že aj ty si dosť dobrá, úspešná, máš kariéru ? (Pretože sestra má veľmi úspešnú kariéru). Zamysli sa a odpovedz si, nalaď sa na svoju intuíciu.

Ak chceš otvoriť cestu svojho poznania, alebo len doladiť veci, ktoré tušíš, pridaj sa na workshop „8 esencií ŽENY“.

Želám ti na tvojej ceste návrat k sebe!

AndrejKA

Andrea Molnárová
Som terapeutka, sprievodkyňa na ceste tvojim životom, cez terapie dotykom Access Bars, terapeutické esenciálne oleje a šperky ANDREJKA CRYSTALS. Som facilitátorka kurzov Access Bars, Facelift a Telesných Procesov. Tvorím s ľahkosťou, radosťou a hojnosťou. A tak to naučím aj teba, ak sa pridáš... Môj príbeh si prečítajte tu>>
Komentáre