Čo musíme odhaliť v živote, aby sme boli šťastní ?

Čo sa deje ? Dva mesiaca som nenapísala článok na blog. Rekapitulujem, vyhodnocujem.

Za ten čas som stretla niekoľko výnimočných žien, či už na prednáškach alebo osobných konzultáciách.

Pracujem s Metódou „Octo Codes“ stále hlbšie a hlbšie a vynárajú sa mi stále nové poznatky, ktoré zažívam pri konzultáciách s vami, milé ženy aj muži.

Metóda je hlboká a transformačná. Je to dlhodobá práca na našom vnútri a na našej premene. Nie každý sme pripravený, ale prichádzajú ženy, ktoré už majú veľa poznatkov o sebe za sebou a ja im pomôžem vyskladať posledné kúsky do ich skladačky.

Za posledné dva mesiace pracujem aj ja intenzívnješie na svojom posune, prišli určité uvedomenia a pohli sa veci v živote. Zistila som ako mi intenzívne čierna farba nerobí dobre, a že v druhej polovici života mám nasledovať svoje slnečné znamenie. Pretože som sa narodila presne v deň, kedy sa mení znamenie zverokruhu BARAN/BÝK. Prvú polovicu života som sem prišla prežiť ako baran a v tej druhej je treba sa posunúť ďalej a pochopiť podstatu zemského býka.

Dostávam spätné väzby: „Si veľmi dôveryhodná, cítim z teba pokoj a to, že sa môžem absolútne otvoriť, byť v tej chvíli sama sebou a na nič sa nehrať.  Povieš veci napriamo, pomenuješ ich, aj keď to niekedy zabolí, od teba ich zoberiem. Vieš prísť na koreň veci a vidíš súvislosti“.

Veľmi si to vážim a tu vidím presne to, čo mi dáva zmysel a prečo sa venujem tejto práci. Na konzultáciách odhadzujeme masky a nachádzame pravú podstatu tvojej duše, odkrývame to dávno uzamknuté v tebe a dovoľujeme si nájsť klúč, aby tvoja duša mohla zase slobodne dýchať.

Veľa žien pracuje v zamestnaniach, ktoré im nevyhovujú, sú s mužmi, s ktorými nechcú byť. Veľa žien nevie, čo by mohli iné v živote robiť. Pokiaľ sa však nevymaníme z rolí a masiek, ktoré sme prijali počas života za svoje, či už sme ich získali od našich rodičov, učiteľov, či partnerov, tak nezistíme aké je to NAŠE skutočné – pravé JA.

Až potom môžeme žiť plnohodnotný, vedomý a naplnený život a nie len  „nejako prežívať“.

Objav sa v jednom z 8 štýlových kľúčov, v ktorom tvoja dušička poskočí od radosti.

Čo tým ešte získaš ?

Začneš si viac veriť a pochopíš, že to ako to máš v živote ty, je v poriadku a každý z nás sme jedinečný

Objavíš, kde ťa to ťahá, k akej práci a čo by mohlo byť tvojim poslaním v tomto živote

Pochopíš partnera a celú svoju rodinu, pochopíš rodičov a to, akými programami ťa vyslali do tohto sveta. Bude ti úplne jasné, prečo máš bližšie k jednému z nich

Prečo sa tak správajú, prečo dcéra radšej presedí hodiny zavretá s knihou v ruke, namiesto toho, aby išla von s priateľmi

Prečo svokra alebo tvoja mama, ti nevie prejaviť lásku, či objatie alebo ťa pohladiť, či utešiť pekným slovom

Prečo sú niektorí ľudia ako naše druhé ja a s inými nevieš nájsť spoločnú reč

Prečo nám musí dať niekedy stopku v našom živote až choroba, aby sme niečo zmenili

Ako je možné, že aj to oblečenie vysiela svoju energiu ?

Ak niečo z tohto rezonuje s tebou, prídi to zistiť na osobnú konzultáciu alebo si prečítaj knihu (na sklade zopár posledných kusov).

Budem mi potešením, ak ťa budem môcť previesť kúskom tvojej životnej cesty.

S láskou

Andy

 

 

Andrea Molnárová
Som terapeutka, sprievodkyňa na ceste tvojim životom, cez terapie dotykom Access Bars, terapeutické esenciálne oleje a šperky ANDREJKA CRYSTALS. Som facilitátorka kurzov Access Bars, Facelift a Telesných Procesov. Tvorím s ľahkosťou, radosťou a hojnosťou. A tak to naučím aj teba, ak sa pridáš... Môj príbeh si prečítajte tu>>
Komentáre