Čo všetko sa dialo na terapii ?

Zuzka je moja klientka, ktorá absolvovala Osobnú terapiu –  podľa Metódy 8 štýlových kľúčov /Octo Codes/ a následne absolvovala 3 sedenia Access Bars 

Úžasne sa mi s ňou pracovalo, a preto som si ju dovolila požiadať o referenciu na prácu, ktorú sme spolu vykonali.

Nech sa páči, jej príspevok v plnom znení.

K Aďke som sa dostala ako slepé kura k zrnu- ale veď náhody neexistujú, však?

Keď som sa dozvedela o systéme Táni Havlíčkovej, bola som v siedmom nebi, keď som zistila, že konzultáciu môžem absolvovať priamo v Bratislave. Pravdaže, tak ako pred akoukoľvek inou terapiou či konzultáciou má človek obavy, či si s dotyčným človekom sadne.

Jej webstránka ma však prekvapila svojou úprimnosťou, čo je v dnešnej dobe zriedkavé, a po prečítaní recenzií som na stretnutie šla v radostnom očakávaní.

A sklamaná som teda nebola, s Aďkou sa nám energie zladili takmer okamžite. Vyžaruje pozitívnu, pokojnú energiu a v téme je skutočne doma. Úvodné otázky som neplánovane zredukovala na polovicu, keďže som, ako vždy a všade, mierne meškala. Tým som však Adi len potvrdila môj typ, ktorý mi prezradila na konci. Rozhovor sa nám trochu pretiahol, vďaka tomu, že sa nám spolu skvelo kecalo. No netliachali sme len tak do vetra.

Na úvod mi Aďka priblížila svoj príbeh, čo prispelo k tomu, že som sa už tam a vtedy sama na seba začala pozerať z iného uhla. Počas rozoberania môjho detstva a rodiny sme sa dotkli aj niekoľkých bodov, ktoré sa prejavili ako prekvapivo citlivé no zároveň kľúčové. Nešlo len o ich náhodné odkrytie. Práve ich skúmanie sa ukázalo byť nevyhnutným na to, aby som sa vo svojom živote mohla pohnúť ďalej. No a práve táto túžba po vnútornom progrese má k systému priviedla.

Musím sa priznať, že som svoj typ trošičku v hĺbke duše cítila, len som si ho nebola schopná priznať, resp. dovoliť.

Aďka mi môjho tušáka potvrdila a nemyslím si, že by som bola niekedy vo svojom živote za čokoľvek inej ľudskej bytosti vďačnejšia než som Aďke. 

Týmto by som chcela vyvrátiť názor niektorých ľudí, že táto Metóda je len o oblečení – to je naozaj až posledným štádiom, po tom, čo uvidíte svoju skutočnú podstatu a dovolíte si byť tým, kým ste.

Terapia mi priniesla do života obrovskú úľavu- zrazu som slobodná byť tým človekom, ktorým aj som a nechať svoju energiu mnou slobodne prúdiť. Nemusím sa na nič hrať, nič predstierať, a to sa automaticky odráža nielen v mojom výbere oblečenia, ale aj v tom ako to oblečenie nosím, t.j. je mojou druhou kožou.
Príjemným bonusom je určenie typov rodinných príslušníkov a s tým postupná akceptácia, že iní ľudia to majú inak ako ja, a to je tiež v poriadku. Sama som prekvapená, že som zrazu schopná zmeniť k nim svoj prístup a tým sú v podstate u nás doma všetci o čosi šťastnejší.

Zároveň po absolvovaní tejto terapie  som mala silnú potrebu absolvovať sedenie Barsov.

Hlavným dôvodom absolvovania Bars terapie pre mňa bolo odbúravanie starých vzorcov myslenia a presne tento účel bol aj naplnený. Bola som na troch sedeniach. Prvé prebehlo v podstate v úplnom tichu, naplno som si užívala príjemnú, relaxačnú masáž hlavy. Počas ďalších dvoch sa nám obom nezavreli ústa, čo je tiež v poriadku. Zaujímavé však bolo, že náhodné témy, ktoré sme preberali korešpondovali s centrami/oblasťami na hlave, ktoré mi Aďka práve masírovala 🙂

Úžasným výsledkom Bars terapie bolo, že som začala k mnohým veciam pristupovať inak. Pristihla som sa, že keď som sa napríklad ocitla v nejakej situácii, ktorú som predtým riešila s negatívnym postojom, zrazu som sa akoby na pár sekúnd zastavila a naskytli sa mi alternatívne riešenie. Samé od seba, nič som nesilila. Takže som mala možnosť situáciu si nielen plne uvedomiť (a teda nekonať automaticky), ale si aj vybrať najlepšie riešenie.

Aďkine služby vrelo odporúčam všetkým, ktorí chcú zmeniť svoj život, len nevedia celkom ako. Ona môže byť aj pre vás tým prvým krokom.

Veľké ďakujem, milá Zuzka. A choď si za svojimi snami. Verte mi, o Zuzke budeme ešte v budúcnosti počuť 😉

S láskou

Andrea Molnárová
Som terapeutka, sprievodkyňa na ceste tvojim životom, cez terapie dotykom Access Bars, terapeutické esenciálne oleje a šperky ANDREJKA CRYSTALS. Som facilitátorka kurzov Access Bars, Facelift a Telesných Procesov. Tvorím s ľahkosťou, radosťou a hojnosťou. A tak to naučím aj teba, ak sa pridáš... Môj príbeh si prečítajte tu>>
Komentáre