Access Energetický Facelift ™ 

Je skvelý v tom, že telu umožňuje úplné uvoľnenie, relax, láskavý jemný dotyk a spúšťa telu vlastné liečivé energie, vďaka ktorým je možné zvrátiť až zastaviť starnutie a liečiť celé telo.

Som Ing. Andrea Molnárová, certifikovaný praktik a  facilitátor Access Bars ®,Access Facelift a telesných procesov. Už viac ako 3 roky každodenne pracujem s modalitou, nástrojmi a technikami  Access Consciousness®. Mám bohaté skúsenosti s individuálnymi sedeniami/terapiami Access Bars®/ Access Facelift, ESSE, telesné procesy, mojimi rukami prešlo už stovky spokojných klientov.  Posledné 2 roky facilitujem /vyučujem/ kurzy Access Bars®, Access Facelift a telesné procesy a musím povedať, že táto práca ma nesmierne napĺňa. /Veď som aj chcela byť učiteľkou, ale nie v systéme:-) tak sa mi to podarilo/.

Všetky tieto nástroje ma čím ďalej viac a viac fascinujú, a preto sa každým dňom vzdelávam. 

Môj život sa vďaka používaniu týchto nástrojov zmenil o 180 stupňov

Access Energetický Facelift ™ je telesný proces, ktorý dokáže eliminovať účinky starnutia, stresu a gravitácie na našej tvári a v tele. Vďaka jeho pôsobeniu sa môžeme cítiť a vypadať mladšie, mať viac energie a to bez skalpelu, laseru, botoxu a ďalších moderných vymožeností.

Jemný, upokojujúci dotyk aplikovaný na tvári a krku pracuje s bunkami vášho tela na obnove, omladení a oživení. Pri prijímaní Energetického Faceliftu sa na tvár a telo aplikuje mnoho rôznych energií a existuje veľa možností ako zistiť, čo sa dá uvoľniť. Čo keby ste mohli všetko rozptýliť čo ste súdili o svojej tvári ?

Naše telo je výsledkom toho, ako sa k nemu chováme, ako o ňom a sebe premýšlame, ako žijeme a čomu veríme. Úplne dokonale nám navonok zviditeľnuje to, čo sa deje vo vnútri. Starnutie ako také je dané stresom, ukladaním nespracovaných emócií v tele, na tvári a v neposlednom rade presvedčením, že starnutie je nevyhnutné.

Čo ak je starnutie len program, ktorému sme uverili ?

Čo všetko nám Facelift prinesie ?

Bez botoxu, bez skalpelu, či drahých krémov...

Môžeme vypadať a cítiť sa lepšie, mladšie, s väčším množstvom energie

Pracujem s energiami, ktoré sú telu známe a štartujú jeho samoregeneračné schopnosti

Chceli by ste objaviť, akým darom je Vaše telo?

Aké by to bolo umožniť telu toto zažiť ?

Čo dovolíš svojmu telu prijať ?

Kedy naposledy ste sebe a svojmu telu dopriali deň pre seba?

Takto skvelo a radostne sa budeš cítiť aj ty

Je to úžasná relaxačná terapia, ktorá trvá 75 minút. Ležíš oblečená/ý na lehátku a ja sa dotýkam tváre a dekoltu, ty vnímaš a cítiš ako sa ti uvoľnuje teľo a myseľ. 

UPOZORNENIE !!!

Nie je to masáž/krúživými pohybmi/, sú to jemné dotyky na hlave, tvári, dekolte. Čo je najdôležitejšie pri tejto terapii:

Dovoliť si ju prijať. Vypnúť hlavu a nemať žiadne očakávania.

 

Access Energetický Facelift™ je jeden z  obľúbených telesných procesov z Access Consciousness.
Je skvelý v tom, že telu umožňuje úplné uvoľnenie, relax, láskavý jemný dotyk a spúšťa telu vlastné liečivé energie, vďaka ktorým je možné zvrátiť až zastaviť starnutie a liečiť celé telo.

Je to naozaj čarovný blahodarný telesný proces.

 

Referencie od klientiek

Mam za sebou moje prve absolvovanie terapie dotykom u Andrejky a som vdacna za tuto moznost. Privitala ma usmiata v prijemnom prostredi a skvelej atmosfere a v okamihu som presla z ruchu velkomesta do oazy pokoja. Uvolnujuca jemna masaz, pri ktorej citite, ze do nej Andrejka dava svoje srdce a lasku naplno. Dakujem odporucam tuto prijemnu terapiu a cas venovany sebe aj vam. Vyskusajte. Ja sa urcite vratim.
Zuzana Dranačková
Včera som bola u Aďky prvýkrát na terapii dotykom v štúdijku a bola som užasnutá 🙂 Bolo to príjemné, relaxačné, veľmi som sa uvoľnila, terapiu sprevádzali rôzne pocity, teplo, zima, občas prebehli nejaké emócie, ale vo finále som sa po masáži cítila oddýchnutá, zresetovaná, mala som taký pocit pokoja v duši a výborne som sa vyspala. Dnes som sa zobudila so skvelou náladičkou a radosťou zo života 🙂 Myslím si, že v tejto rýchlej dobe plnej stresu je nevyhnutné sa starať o seba, vedieť spomaliť, zahĺbiť sa do seba, počúvať svoje pocity a práve v tomto dokáže pomôcť terapia dotykom 🙂 Určite sa sem vrátim 🙂
Katka Šágyová
Bola som u Andrejky minulý týždeň, veľmi príjemná masáž, pocítila som uvoľnenie mysle, mám pocit ako keby som sa upratala. Doporučujem všetkým, Andrejka má zlaté ručičky😍
Darina Obložinská
Andrejka , dakujem velmi pekne, bola to super uvolnujuca masaz 😁👍👍👍❤️s velkou laskou a energoiu , v krasnom prostredi oaze pokoja , citila som sa po tom super pohodovo, s euforiou , a velmi mila zienka , super sa s nou rozprava ,velka vdaka 😘❤️🌺🙏

Ako to pomôže?

Access Energetický Facelift ™ nám umožňuje postupne odtrániť všetky negatívne uhly pohľadu na nás, našu krásu a starnutie. Pracuje s dotykom a celou radou frekvencií, ktoré obnovujú prúdenie enrgie v tele a jeho samoregeneračné schopnosti. Omladzuje našu tvár a tiež naše telo zvnútra. Výsledkom je mladší, žiarivejší vzhľad, väčšia spokojnosť so sebou, svojim telom a dochádza  k vymazaniu potrieb sa hodnotiť, porovnávať a posudzovať.

TERAPIA DOTYKOM

V akých oblastiach nám môže technika pomôcť ?

  • uvoľnenejší vzhľad a chovanie
  • menej viditeľné vrásky a ryhy na tvári
  • zlepšenie duševnej pohody
  • môže sa zlepšiť videnie do diaľky
  • sme k telu viac láskavejší a viac sa o neho staráme
  • starnutia a omladzovania
  • neposudzovanie seba alebo svojho tela

Ako to funguje ?

Ide o veľmi starostlivú a jemnú procedúru, ktorú telá naozaj milujú. Pri opakovanej aplikácii sa môže zlepšiť prepojenie s vlastným telom, lepšie vnímanie, čo potrebuje a ako na tom je, stane sa vašim spojencom.

Doporučuje sa sedenie opakovať aspoň 3krát s odstupom maximálne 21 dní, je možné samozrejme aj skôr, aby bol efekt čo najvýraznejší. 

Miesto:  Miletičova 1, (kúsok od Trnavského Mýta)

oproti OC Centrál - Bratislava 

Terapia Access Energetický Facelift:  75min/  cena 60

Vyber si termín cez formulár nižšie

Email: andreaa.molnarova@gmail.com

Cena za 1 sedenie Access Energetický Facelift: 75 minút/ 60€

Zvýhodnená cena 3x Facelift/ alebo kombinácia s Barsami/ 160€

 

Doporučuje sa sedenie opakovať aspoň 3krát s odstupom maximálne 21 dní, je možné samozrejme aj skôr, aby bol efekt čo najvýraznejší. 

AKTUÁLNE VOĽNÉ TERMÍNY nájdeš https://andreamolnarova.sk/terapie-access/

Dostaneš sa k nám:

MHD/ pešo: Trnavské Mýto všetky spoje

Sme oproti OC Centrál, ak vyjdeš východom pri Starbucks, prejdeš už len na druhú stranu cez kolajnice a uvidíš dve budovy. Jedna je Štatistický úrad a vedľa v tej vysokej som ja. Vchod Miletičova 1, okolo vrátnice, doľava k výťahom, na 5 poschodie, dv. 509.

Parkovanie: OC Centrál, 3 hodiny zdarma

Andrea Molnárová

Životná umelkyňa, terapeutka, autorka láskyplných terapií (terapie poznaním, dotykom a krásou)

TERAPIA POZNANÍM. Pracuje s jedinečnou Metódou - osobnostnou typológiou 8 štýlov, psychológiou duše podľa princípu jin - jang. Robí prednášky, workshopy, osobné terapie, zážitkové pobyty/víkendy na Slovensku.

TERAPIA DOTYKOM. Robí špeciálne masáže - Access Bars. Je to jemná technika dotyku, ktorá cez 32 bodov uvoľňuje telo a myseľ. Rozpustí tvoje nefunkčné programy v hlave. Okrem toho na omladenie tváre Access Energetický Facelift.

TERAPIA KRÁSOU. Miluje kávu, ale nie hocijakú 🙂 špeciálnu, ktorá obsahuje hubu reishi, ale taktiež sa venuje problematike ženského zdravia. Tiež kreatívna duša, mysľou i rukami, ktorá tvorí harmonizačné náramky a náhrdelníky z polodrahokamov a maľuje harmonizačné mandaly na hodváb.

Baví ju online marketing a je autorka eBookov, píše svoj blog, rada tvorí a fotí.

Objavuje sa aj v médiách. Robila rozhovor pre ženský magazín EVITA a tiež ste ju mohli vidieť na Jednotke - v Dámskom Klube. Písali o nej na najväčšom ženskom portáli diva.sk, blogu.sme a poskytla svoj príbeh pre Académiu Petra Krištofoviča a OZ Silu rozvoja.

Svoje workshopy robí aj pre firemných klientov, napr. Partners group, Butterfly-reality, Accenture, Slovnaft, spolupracovala s portálom Ženy v meste, pre ktorý robila workshopy na viaceré témy.