Jarné mámenie 🐦🌷🌺

Konečne slnko ☀. Konečne 20 stupňov. Konečne cítiť jar.

Myslím, že mnohé z nás si pokyvkávajú hlavou pri týchto vetách. Ako to máte vy na jar ?

Cítite sa plné sily po zime alebo naopak ? Cítiš jarnú únavu ? Áno, nedostatok vitamínu D, málo svetla, dlhé dni a pol roka v chladničke 🙂 myslím, že spraví s každým svoje.

Ale napriek tomu jarná únava u mňa neprichádza. Ak ju však ty cítiš, dám ti zopár inšpirácií, čo s ňou.

Hlava – strava – pohyb 🙂

HLAVA 💁 🙉 ☯ 😇

Čím krmíš a zamestnávaš hlavu, akými myšlienkami, tak bude reagovať tvoje telo. Ak mám myšlienky čisté, jasné a slnečné, mám priestor na nové inšpirácie, nové nápady, nové tvorenie.

Ak som zahrabaná v hlave bordelom, tak aj moje telo nebude vládať a bude mať depky a jarné únavy.

Šup kýble povylievať. Že ako ?

  1. meditácia, krátke stíšenie mysle, aj keď začneš 5minútami denne, stíšiť hlavu, vyčistiť ju
  2. prechádzka v lese, teraz ideálny čas
  3. čistiace techniky, napr havajské učenie Ho’oponopono, ktoré odbúrava bloky a strachy, ktoré sa nám nazhromaždili
  4. zapáliť sviečku a vypísať na papier, všetko čo ťa trápi, potom spáliť, či roztrhať, zahodiť, spláchnuť

STRAVA 🍲 🍜 🍳 🍎

Viete koľko rád si prečítame o tom, že by sme mali upratovať a čistiť naše byty, upratujeme, umývame okná, vysávame, to je naozaj super. Je to tiež obrovská úľava a priestor na vznik nových vecí.

Ale keď to doprajeme nášmu bývaniu, tak prečo to nedopriať sebe samej ?

Vieš ako sa ti odvďačí telo, ak ho odbremeníš od zaťažujúcej stravy ( cukor, mliečne potraviny, pšenica…) a dopraješ mu aspoň na istý čas viac zeleniny, ovocia, rastlinných bielkovín, čistej vody, doma varenej, jednoduchej stravy. Nemala som až tak rada varenie, ale pochopila som, že v dnešnej dobe to je nevyhnutné si pripravovať jedlo sama, lebo aspoň ako tak viem, čo jem. Kávu už dlhší čas pijemv zdravšej verzii, s hubou reishi a k tomu si doprajem naozaj kvalitné „doplnky stravy“…

K tomu si dovoľ odbúrať stres, a viac sa usmievaj, dávaj komplimenty a s láskou ich prijímaj.

TELO 💃 🚴 🎾 🏊

Chce to pohyb, akýkoľvek, kľudne si tam zarátaj aj milovanie so svojou láskou :-), prechádzku so psom, či prechádzku s kamoškou, či tanec, kľudne aj na diske. Každá už vieme, ktorý pohyb nám robí dobre a čo zvládame. Viete, že pokiaľ máte jinové telo tak je to „light“športovanie a tie s jangovým telom zvládate naozajstné športy – beh, pravidelné hodiny Zumby, posilku, atď, veď vy už viete 🙂

K tomuto všetkému nezabúdajte na dobrú masáž, saunu, vírivku, peeling a príjemnú relaxačnú hudbu.

K tomu dobrú knihu, či romantický film.

A kľudne si sprav radosť aj niečim hmotným 😉 ja som si kúpila takýto nový set do kuchyne, nech sa mi už teda aspoň super varí.

30530845_10213456581222866_8753332413708369920_o

A v obývačke si vychutnávam kávu  z tohto parádneho hrnčeka ☕☕☕ A originálny hrnček má každý z 8 štýlov 😉

Ži svoj život s radosťou, s ľahkosťou a bez jarnej únavy, ale s jarnou kvitnúcou energiou.

Radosť budeme mať vtedy, ak budeme žiť život podľa našich predstáv, ak si budeme plniť sny, plniť svoje poslanie, ak budeme vedieť kto sme a ako žiť v harmónii so sebou, okolím a svojimi blízkami.

Ak ti niečo z toho chýba, tak sa príď posunúť o krok vpred na naše semináre s výnimočnými ženami alebo na osobnú konzultáciu. Každá si tam nájde to, čo práve potrebuje riešiť. Príď spoznať psychológiu svojej duše a tvoj život bude radostnejší.

Užívaj krásne jarné dni 😍

Aďka

Andrea Molnárová
Som terapeutka, sprievodkyňa na ceste tvojim životom, cez terapie dotykom Access Bars, terapeutické esenciálne oleje a šperky ANDREJKA CRYSTALS. Som facilitátorka kurzov Access Bars, Facelift a Telesných Procesov. Tvorím s ľahkosťou, radosťou a hojnosťou. A tak to naučím aj teba, ak sa pridáš... Môj príbeh si prečítajte tu>>
Komentáre