Kde hľadať vlastnú hodnotu ? Usmievať sa na seba do zrkadla nestačí…

Mám túžbu. Chcem pomáhať ženám, na ich ceste sebapoznania, na ceste k vlastnej jedinečnosti a na ceste k vlastnej hodnote. Všade čítame, že ako je dôležitá seba-láska, ako je dôležité mať rada seba samú, takú aká som. Ale ako ? Nefunguje to tak, že sa ráno budem na seba usmnievať do zrkadla a vravieť si, mám sa rada, mám rada svoje kilá navyše, som krásna.

Nie takto. Tá cesta k sebe je dlhšia. Viem, že dnes v tomto uponáhľanom svete chceme všetko naraz a hneď. Už dnes je neskoro. Nemáme čas hĺbať, meditovať, ponárať sa do seba a hladať tam odpovede. Nie je čas.

Pravdou však je, že všetky máme rovnakých 24 hodín, je len na nás ako ich využijeme.

Zistila som, že inak ako sa spojiť opäť so svojim vnútrom, so svojim srdcom…dušou, to jednoducho nejde. Zvonku máme milión podnetov, chodíme na semináre, workshopy a hľadáme odpovede, niekedy viac zvonku ako v sebe.

Mám pre teba pár tipov na uvedomenie si vlastnej hodnoty, nato, aby si dokázala všetko, čo si želáš a plnila si si svoje sny. Slovenské ženy – sme tak krásne, vzdelané, inteligentné, šikovné, máme však jednu vlastnosť, neveríme si a nemáme hodnotu.

Nemáme hodnotu pre seba samu ako ju môžeme mať pre druhých ?

Ako si chceme nájsť muža svojich snov, keď nectím sama seba ako poklad, ktorý ten muž dostane ?

Ako si nájdem prácu, keď neviem kto som a čo mám robiť ?

Všetko čo v živote stojí zato, tak nás stojí určité úsilie. Musíme ísť do akcie a vynaložiť našu energiu, aby sa nám v určitej forme vracala späť.

Tento týždeň sme mali ďalšie stretnutie zo série 2 -mesačného programu „Nájdi kľúč k duši“  a opäť sa tam vynorila téma, rodič/matka a rodič/otec.

Jedna z najdôležitejších vecí, ktorú si musíme v živote vysporiadať, je náš vzťah k rodičom. My sme si ich vybrali za svojich rodičov a prišli sme si vzájomne v tomto živote niečo dôležité odovzdať. Kým nebudem milovať rodičov bezpodmienečnou láskou a neprijímem ich ako súčasť seba, tak môžem mať problém, vo všetkých oblastiach. Oni sú našou súčasťou, vzišli sme z nich. Dovolím si tvrdiť, že všetka tá ne-sebahodnota pramení práve z toho ako nás vnímali rodičia a aké „programy“ nám odovzdali. A presne tu je ten problém, keď mi celý život mama vravela, že som neschopná, lenivá, nikdy nebudem veľa zarábať, či čokoľvek iné. Ako ju môžem milovať zato, čo mi spôsobila a že vlastne kôli nej sa cítim ako sa cítim…

To je tá úloha, ktorú tu máš, pochopiť prečo to robila, prijať, odpustiť. A koľkým z vás ak to nerobili rodičia, robí to partner ? Máme to uložene v podvedomí, nerobíme to na vedomej úrovni.

Koľké z nás máme partnera presne takého ako bol náš otec ? Ak pochopíš, dostaneš sa na vyššiu úroveň svojho vedomia a zároveň dostaneš už iného muža, takého, ktorý v tebe uvidí všetko to krásne, čo ty ešte ani netušíš, že tam máš.

Stojí to za ten pocit, vnímať seba, svoje pocity:

Čo mi robí radosť ?

Pri kom sa cítim dobre ?

V akom prostredí sa cítim dobre ?

Musíme sa naučiť vypínať hlavu (keď sme veľmi veľa v hlave, so svojimi myšlienkami, často máte bolesti hlavy, resp.migrény) a začať sa ladiť na pocit, intuíciu, srdce…Obrovsky mi pritom pomáha terapia dotykom – Access Bars – uvoľniť hlavu a odstrániť nefunkčné programy a presvedčenia z podvedomia.

Svoju hodnotu si začneš budovať práve tým, že príjmeš svojich rodičov ako svoju súčasť a začneš robiť všetko to, čo ti robí radosť. Nastane vnútorná premena, začneš vyžarovať inú energiu a začneš priťahovať ľudí a situácie do života presne také, aké vyžaruješ.

Vieš aký je najlepší test či robíme veci dobre, či som na správnej ceste ?

Ľudia a situácie, ktoré ti chodia do života ti dávajú odpoveď. Ak si s tým čo dostávaš spokojná, je to ok, ak nie si, niečo zmeň…svoj uhol pohľadu na vec, či svoj postoj.

Premena začína v tvojom vnútri, ak sa ty začneš meniť, začne sa meniť tvoje okolie.

Ak cítiš, že teraz je ten čas, začať svoju vlastnú premenu, pozývam ťa na 2-mesačnú cestu programu “ Nájdi kľúč k duši“, kde zažiješ a dozvieš sa veci, ktoré si ešte nikdy a nikde nepočula.

A ak by si mala chuť len prísť vypnúť hlavu, tak príď si dať dotykovú terapiu – Access Bars

Aké by to bolo vybrať si túto možnosť ?

Čo všetko mi to môže priniesť do života ?

Nakoľko som otvorená prijímať nové informácie ?

Čo všetko si dovolím prijať ?

Čo všetko je tu možné ?

 

Teším sa na teba online, či offline, kdekoľvek a kedykoľvek

S láskou

Aďka

Andrea Molnárová
Som terapeutka, sprievodkyňa na ceste tvojim životom, cez terapie dotykom Access Bars, terapeutické esenciálne oleje a šperky ANDREJKA CRYSTALS. Som facilitátorka kurzov Access Bars, Facelift a Telesných Procesov. Tvorím s ľahkosťou, radosťou a hojnosťou. A tak to naučím aj teba, ak sa pridáš... Môj príbeh si prečítajte tu>>
Komentáre