Novoročný darček pre Teba 🎁💝

Prajem ti v novom roku 2019 všetko len to najlepšie a chcem ťa povzbudiť, aby to bol najlepší rok tvojho života. Máme nato všetky predpoklady aj astrologické predpovede a aj v čínskom horoskope nám vravia, že ideme do šťastného roku svine, ktorý bude plný hojnosti.

Neviem ako to máš s nástenkou vizií, či tzv. vision boardom. Ja som si ho v minulosti pravidelne robievala, ale minulý a tento rok to je inak. Namiesto nástenky som pripravila omáľovávanku pre rok 2019.
A to je aj môj darček pre teba. Tú nástenku som si nespravila preto, že chcem sa nechať unášať prúdom a okolnosťami, ktoré budú súznieť s mojimi hodnotami a víziami. Nechcem tomu presne dávať hranice a pomenovávať to.

Cieľom omaľovávanky je naladenie sa na to, ako sa chcem tento rok cítiť a čoho chcem mať dostatok.
Vytlač si omaľku a pusti si hudbu, ktorú máš rada a vyfarbi si ju. Zastav sa pri každom slove a predstav si, aké to bude, ak budeš mať ten stav. Aké to je keď máš hojnosť, čo to pre teba znamená. Skús zapojiť do toho všetky zmysly. Aké to je mať dostatok peňazí ? Čo robíš, kde si, ako sa cítiš, ako to vyzerá, ako to vonia, chutí ?

Naprogramuj sa na najlepší rok svojho života, lebo myšlienky sú energia a na čo zameriaš pozornosť, to porastie. Vyves si ten obrázok tam, kde sa najviac každý deň pozeráš a programuj si šťastný, spokojný život v zdraví, hojnosti, láske, bohatstve.

Doplň si ešte čo ťa napadne, ja som si ešte doplnila úspech a magic 🙂 v strede k JA si napíš svoje meno alebo nalep svoju fotku.

Dnes je trojkráľová nedeľa a nov v kozorožcovi, nájdeš všade veľa článkov na tieto témy. Skús využiť ešte dnešok pre seba. Praje nám ešte celý január, kedy si môžeme plánovať a rozmýšlať, aký chceme, aby bol ten náš rok 2019.

A poteším sa, ak mi pošleš fotku omaľky mailom: info@andreamolnarova.sk a spravíme si takú galériu a budeme mať silnú spoločnú energiu v krásnom zámere.

Omaľovávanku si stiahni TU (dostaneš sa na hlavnú stránku a tam je súbor na stiahnutie, nezadávaš žiadne údaje, len si ju stiahni)

S láskou ❤
Aďka

Andrea Molnárová
Som terapeutka, sprievodkyňa na ceste tvojim životom, cez terapie dotykom Access Bars, terapeutické esenciálne oleje a šperky ANDREJKA CRYSTALS. Som facilitátorka kurzov Access Bars, Facelift a Telesných Procesov. Tvorím s ľahkosťou, radosťou a hojnosťou. A tak to naučím aj teba, ak sa pridáš... Môj príbeh si prečítajte tu>>
Komentáre