Pes 🐶 nám pomôže…

Presne v piatok 16.2. nám začal nový čínsky rok, ktorý sa bude niesť v znamení zemského psa 🐕.

Je to úplná paráda a verím, že už tento vplyv začínate pociťovať aj vy. Viete v čom nás podporí ? Budú sa odhadzovať masky, role, ktoré nie sú naše, zbavíme sa strachov, starých nánosov a nefunkčných vzorcov. Pôjde sa k jadru veci. Je to najvyšší čas prísť nato kam patrím, vyjasniť si veci. Pochopiť samých seba v kontexte našej rodiny a v širšom kontexte ako slúžim a pomáham ľuďom, svetu. Všetko “ zlo“ sa odstráni, všetka faloš, pretvárka vo vzťahoch, k druhým, či k nám bude preverená. Ukáže nám ľudí, priateľov, v takých situáciách, kde prehodnotíme, či sú naozaj hodní nášho priateľstva, vzťahu. Budeme úprimní k ostatným a sami k sebe. Bude sa oddeľovať zrno od pliev.

Pes je domáce, prítulné, spoľahlivé, kamarátske, ochranárske a verné zviera. Verte mi, či nie, túto noc sa mi o jedno krásnom psíkovi snívalo ako sa na mňa pozeral tými psími očami a nechal sa škrabkať 😊. Rok psa bude podporovať rodinu, vzájomnú komunikáciu, harmóniu v rodine, spolupatričnosť 👪.

Pes má ešte jednu parádnu vlastnosť, že postráži naše zámery. Ak máme jasný cieľ kam chceme prísť, treba sa ho držať a krok po kroku íšť cestou k cieľu. Pes dohliadne nato, aby sme z cesty nevybočili.

Rok psa nám bude vládnuť až do 4. februára 2019.

dog-2680692_1920

Okrem toho je z numerológie rok 2018, rokom dvojkovým, čo sú vzťahy, či už partnerské, rodinné, priateľské, kamarátske. Každý jeden z nás bude riešiť niečo z tejto oblasti. Rozvinú sa spolupráce a nebudeme chcieť byť sami a budeme hľadať naše spriaznené duše.

Ja to už naozaj vnímam z každého smeru, nádherne sa ukazuje cesta, do ktorej mi prichádzajú úžasné ženy, aj muži, s ktorými vzniká niečo výnimočné, pretože každý tam necháva kus seba, kus svojho srdca.

Tento rok naozaj praje všetkému čo sa týka našej osobnosti, nášmu najbližšiemu okoliu – rodine, priateľom, partnerom, láske…🏡 💑 👪

Užime si ho v plnej jeho kráse a dovoľme si prijať tú našu jedinečnosť a odhodiť všetko, čo k nám už nepatrí. Som nesmierne vďačná, že ťa môžem sprevádzať na tejto ceste, pri objavovaní tvojej jedinečnosti.

Môžeme sa spolu stretnúť osobne, či už na osobnej konzultácii alebo seminári.

Teším sa na vás, všetky vedomé ženy, ktoré už chcú 💗

Aďka

 

Andrea Molnárová
Som terapeutka, ktorá pomáha na ceste ženám a mužom, aby opäť rozsvietili tú iskru v oku, ktorá sa stratila. Pomáham im znovuobjaviť ich dušu, talent, poslanie a objasniť vzťah k sebe a k ostatným. Pracujem s Metódou 8 štýlových kľúčov. Milujem kávu s hubou reishi a tvorím pozitívne hand made vecičky. Môj príbeh si prečítajte tu>>
Komentáre
  • Objav kľúč k svojej duši
  • Najnovšie články
  • Kategórie