Prejdime na Zelenú

Veľmi mi záleží na ekológii. Som nešťastná, keď idem do lesa a vidím ho zahádzaný odpadkami, je mi do plaču. Ako si my ľudia ničíme to, z čoho žijeme. Zeleň, stromy, vodu, prírodu, vzduch, moria, oceány, potoky. My, ktorí sme len súčasťou všetkého vonku, sme sa povýšili na pánov Tvorstva a ostatné nám nechali slúžiť. Až jedného dňa sme sa zobudili a zistili, že to Tvorstvo je tá príroda, Matka Zem a Otec Nebo. A my sme dostali dar ŽIVOTA.

93962842_10218872702742519_9076601566852546560_n

A sme za neho vďační ! A preto mi nesmierne záleží na tom, čo si dávam na seba a do seba.

Už nepripúšťam žiaden kompromis, a preto si vyberám 100% čerstvé z prírody. Pretože alternatíva k prírode neexistuje. A ďakujem každý deň, že existuje v Európe rodinná firma, ktorej na ekológii a trvalej udržatelnosti planéty záleží. Kiežby bolo takýchto firiem čoraz viac. Ak ti to dáva zmysel a súznieš so slovami ekológia, vegánstvo, vegetariánstvo, bio tak sa pozri na príložitosť, ktorá ti môže výrazne zmeniť tvoj život.
Už žiadne kompromisy, už len v súlade s prírodou!

Sleduj ma na Fb Čerstvá kozmetika

S láskou

AĎKA

 

Andrea Molnárová
Som terapeutka, ktorá pomáha na ceste ženám a mužom, aby opäť rozsvietili tú iskru v oku, ktorá sa stratila. Pomáham im znovuobjaviť ich dušu, talent, poslanie a objasniť vzťah k sebe a k ostatným. Pracujem s Metódou 8 štýlových kľúčov. Milujem kávu s hubou reishi a tvorím pozitívne hand made vecičky. Môj príbeh si prečítajte tu>>
Komentáre
  • Objav kľúč k svojej duši
  • Najnovšie články
  • Kategórie