Valentín – áno alebo nie ? 8 tipov na darčeky, ktoré potešia kedykoľvek

Áno viem. Sú tu dva tábory, jeden ten, že je to americký blbý sviatok a druhí tí, ktorí mu dali šancu. Ďalej sú tu čerstvo zaľúbené dvojice, ktoré by mohli mať tento sviatok každý deň, potom sú tu single ľudia s rôznymi názormi a ešte tí, ktorí majú dlhodobý vzťah.

Nech ste na ktorejkoľvek strane, tak článok píšem pre všetkých. Odovzám vám pár tipov, ktoré môžete s kľudným svedomím použiť pri akejkoľvek inej príležitosti obdarovávania ako sú narodeniny, meniny, výročie svadby…:-) Je univerzálny či pre ženy, aby mohli obdarovávať ženy, ktoré majú vo svojom okolí alebo pre mužov, ktorí obdarovávajú svoje ženy.

heart-1982316_960_720

Pracujem s metódou 8 štýlových kľúčov a na každého z nás padne vždy jeden kľúč ako uliaty. Tým pádom aj voľba darčeka je pre každý štýl iná.

Ale, aby to nebolo až také zložité, tak ich rozdelím na jinové a jangové.

Jinové ženy sú na prvý pohľad veľmi ženské, sú tie pravé ženy výzorom. Starajú sa o svoje vlasy, nechty, sú vždy dokonale zladené a upravené. Pre ne sú krásne darčeky všetky tie romantické ženské veci: šperky, kvety, kozmetika, prípravky na vlasy.

pre romantické ženy večera pri sviečkach, návšteva kina, darčeky: šperky, ruže, kozmetika, prípravky na vlasy, poukážka do kaderníctva, skrášlovacieho salónu, plastický chirurg, áno romantická žena, chce byť večne mladá, srdiečka, mašličky, anjeliky, aj ručne robené šperky, zápisníčky, sviečky, spodné prádlo.

16473332_10210045714753336_6583759414059056229_n (1)

pre elegantné dámy náušnice, náramok, doladené, najlepšie set, ak im kúpite kvety, tak v duchu si povedia, že zbytočne vyhodené peniaze, zato mohli mať nákup, kozmetika, poukážka do kaderníctva, skrášlovacieho salónu.

pre okázalé divy sú to tie ženské veci, ale musia byť troška o úroveň vyššie, musia byť výnimočné  a luxusné. Sú to exkluzívne parfémy, luxusná kozmetika, perly, diamanty, ale aj zlato, striebro, kabelky, topánky, veľmi oceňujú, ak ich pozvete na luxusnú večeru, drink, wellness pobyt, lístok do opery.

a jinovú skupinu uzatvárajú avantgardné ženy, ktoré sa potešia prírodným a bio veciam a prípravkom. Bio káva, bio potraviny, lúčne kvety, šperky z dreva, slonoviny, farebné pončá, plátenné tašky, ručne robené šperky, náramky, esenciálne oleje, farbičky, omaľovávanky.

20170205_163946

Pre skupinu jangových žien, ktoré majú v sebe jang ( čiže viac mužskej energie ako majú tie jinové), ktoré si až tak nepotrpia na ten zovňajšok, čiže poukážkou do kaderníckeho alebo kozmetického štúdia sa im až tak nezavďačíš. Ale ružička isto poteší aj tieto ženy 🙂

pre športové ženy, je však ako stvorená pohybová, zážitková aktivita, permanentka do fitka, na plaváreň, športové oblečenie, doplnky stravy, kľudne ich poteší doplnok do ich auta :-), lístky na koncert, športovú udalosť.

pre ležérne ženy sú vhodné knihy, milujú detektívky a všetky knihy s hlbšou tématikou, odborné publikácie, potešia sa obalu na okuliare, úžasný darček je pre nich šál, šatka, lístky do divadla.

pre nekonvenčné rebelky to môže byť aj kus romantiky, pozvanie do kina, na večeru, drink, aj ruža poteší, ale nemusí to byť nič presladené :-), poteší ich aj nejaký nezvyčajný náramok, výstredná kabelka alebo netradičná kniha či niečo do ich bytíku, kľudne hand made veci ktoré sú iné, sviečky.

20161013_101231

extravagantné ženy sa potešia párty, večierku až do rána, dobrému vínu, whisky, kvetom, výrazným šperkom, kľudne aj poukážkami so štúdia, kaderníctva, plastického štúdia, kozmetike, sviečkam, či lístkom na koncert.

girl-254708_960_720

Čo však spraviť, ak neviem aký som štýl, obdarovaný aký je štýl? Myslím, že pri čítaní tipov na darčeky, už pocitivo vnímate, kde tých svojich partnerov vidíte.

Ak by ste chceli vedieť viac, tak si stiahni eBook zdarma, kde máte štýly popísané.

Mám ešte jeden tip, môžeš darovať seminár, či osobnú konzultáciu.

A ešte tu je PS.

ps) ten najkrajší a výnimočný darček , môžeš dať na Valentína sama sebe – lebo si výnimočná a TY si na prvom mieste !

S láskou

Andy

 

Andrea Molnárová
Som terapeutka, sprievodkyňa na ceste tvojim životom, cez terapie dotykom Access Bars, terapeutické esenciálne oleje a šperky ANDREJKA CRYSTALS. Som facilitátorka kurzov Access Bars, Facelift a Telesných Procesov. Tvorím s ľahkosťou, radosťou a hojnosťou. A tak to naučím aj teba, ak sa pridáš... Môj príbeh si prečítajte tu>>
Komentáre