Veríte na zázraky ?

Trvalo to celé 4 roky, kým sa kruh uzatvoril.

Keď zázraky sa nedejú na počkanie.

Doprajte svojim snom presne toľko času, koľko potrebujú, aby sa naplnili.

Lebo, ak idú zo srdca a veríte im, naplnia sa do posledného detailu, do dokonalosti, ktorú si nevie naša myseľ predstaviť a už vôbec sa nesnažte prísť na to, ako sa to stane.

Len myslite na jednu vec, bude to dokonalé ako v tom najkrajšom sne.

Až sa musíte uštipnúť do ruky, či je to realita alebo sa vám to sníva.

Príbeh sa začína odvíjať skôr ako si človek myslí. Každé jedno stretnutie má zmysel, ktorý sa nám ukáže až neskôr.

S Renátkou som sa spoznala v mojom poslednom zamestnaní, asi 7 rokov dozadu. Padli sme si ako sa povie do oka a mali sme spoločné rôzne témy, nielen tie pracovné. Začali sme sa stretávať aj v súkromí. Mali sme obdobia, kedy sme boli častejšie spolu, inokedy menej. Pred vyše 4 rokmi som odišla z posledného zamestnania, to už tam Renátka nepracovala.

Naše pracovné cesty sa síce rozišli, ale nie tie súkromné – ľudské. V lete 2015 som chcela zorganizovať prvý víkendový seminár „v prírode“ v starom Mlyne. Vybraté miesto a veľmi som chcela, možno až príliš…Nepodarilo sa, nevyšlo to.

Tri roky som myšlienku víkendovky mala síce intenzívne v hlave, ale okolnosti sa nevyskladali do pozitívneho výsledku.

Tento rok mi táto myšlienka šrotovala od marca, kedy som našla pekné prostredie a dom, kde by sa dalo niečo pekné zorganizovať. Nevyšlo to a mne skrsol ešte jeden nápad. A ďalšie miesto. Avšak ani to nevyšlo, nakoniec už bolo obsadené a niektoré detaily mi úplne nevyhovovali, tak som to „pustila“ a prestala nástojiť na tom, že ten víkend pre ženy chcem urobiť.

Vrátim sa k Renátke. Vždy bola tou, ktorá ma podporovala v mojom podnikaní, prišla na môj workshop, doniesla aj kamarátku, kúpila si náramky, šírila informácie ďalej, prišla na masáž. A jedného dňa mi ponúkla spoluprácu pre jedno občianske združenie. Stále na mňa myslela.

A v jeden pekný deň ma Renátka zoznámila so Zitkou, „kolegyňkou“, ktorá prišla z diaľky a rozprávala nám, že ju musíme prísť pozrieť. Slovo dalo slovo a my sme sa na 2 dni ocitli v jej sne, jej dome, jej mlyne, jej lese a záhrade…A keď sa večer stretol s večerom a sedeli sme pri poháriku domáceho vínka, tak som začala rozprávať, ako tu budú tie moje ženy a spravíme im workshop o 8 štýloch a ukážeme všetku krásu. A Zitka mi vraví, 7 rokov /inak to bude čas/ ktorý sa poznám s Renátkou /tie paralelné dejové línie sa začnú diať v rovnako čase/ to tu tvorím pre seba a pre ďalšie ženy.

Bude mi potešením, ak by si sem s nimi prišla. Synchronicity, ktoré sa dejú mimochodom, len tak, vtedy sa začínajú diať zázraky…

65179845_610513042772556_5700652883016417280_n

Zitka, Renátka a ja (prúžkové modro-biele tričko)

A za 3 dni je na svete termín, miesto, program a priestor pre vás – 8 žien, ktoré to chcú zažiť s nami.

V nádhernom prostredí, ktoré neviem opísať slovami, lebo je to energia, ktorú tam pocítiš.

Čo záverom:

Trvalo 4 roky, od kedy som mala myšlienku na víkendovku pre ženy, musela som si prejsť procesom zmeny štýlu z rebelky do avantgardy /pochopenie a prijatie mojej extravagantnej mamy/ a inak btw. tipnite si aký štýl je Zitka a Renátka ?

To uvidíte na vlastné oči.

A celých 7 rokov trvalo, kým sa odvinul príbeh od začiatku až do konca – uzavretia kruhu a splnenia môjho sna. Potrebovala som k tomu stretnúť tieto dve ženy, v rôznych časových realitách.

Tak čo, oplatilo sa ?

Poď s nami a ja ti so 100% istotou vravím, že ani v najkrajšom sne, by som si víkendovku pre vás, milé ženy, nevysnívala krajšie, či lepšie.

Pozri si fotky a čo budeme robiť, a ak súznie poď s nami, je to len pre 8 z vás.

S láskou

Aďka

ps) Zázraky sa dejú a sny sa plnia, ak sú v súlade s tvojim srdcom

Andrea Molnárová
Som terapeutka, sprievodkyňa na ceste tvojim životom, cez terapie dotykom Access Bars, terapeutické esenciálne oleje a šperky ANDREJKA CRYSTALS. Som facilitátorka kurzov Access Bars, Facelift a Telesných Procesov. Tvorím s ľahkosťou, radosťou a hojnosťou. A tak to naučím aj teba, ak sa pridáš... Môj príbeh si prečítajte tu>>
Komentáre