2 mocné techniky pre šťastnejší život 🍀❤💑

Tento posledný víkend, resp. piatok, sobota, nedeľa sa mi zapíše hlboko do pamäti. Pracujem na sebe, na svojom osobnom rozvoji už naozaj roky. A v neposlednom rade aj moja fashion therapia sa radí do tohto „oboru“ sebarozvoja.

Tie tri dni boli iné, boli svetové, spíkrom podujatia bol Eric Ho (renomovaný medzinárodný spíker, podnikateľ, filantrop, pedagóg a autor. Prvýkrát sme sa stretli v roku 2014, raz na jednom tréningu, kde bol ako hosť a mal vtedy asi 60 minutový vstup. Bol mi veľmi sympatický, podnikal s oceľou, takže nič pre mňa 🙂

Teraz, po 4 rokoch nastal čas a my sme sa stretli znova. Uvedomila som si, akú cestu som prešla za tie 4 roky. Vtedy som tam sedela ako zamestnanec jedného korporátu, súčasť Matrixu, rozmýšľajúc, čo so svojim životom a Eric ako podnikateľ s oceľou…

Strih, o 4 roky neskôr.

Ja slobodná duša, fashion terapeutka, robím semináre, prednášky, konzultácie, autorka eBooku, venujem sa aj svojmu tímu v sieťovom marketingu, či hand made tvorbe. Spoznala som množstvo úžasných žien a môj život sa zmenil od základov.

A Eric ? Transformačný líder, ktorého tréningy sú vypredané a pohybujú sa v sumách okolo 7000€…pomáha tisíckám ľudí na celom svete a venuje sa aj neziskovej organizácii.

Zažiť 3 dni plného sústredenia, aby mi neunikla ani veta od tohto milého, so srdcom na dlani a obrovskou pokorou človeka, stáli za to. Teraz by som sa s vami rada podelila o 2 prístupy/ techniky, podľa ktorých, keď sa budeš riadiť, tak sa ti zmený život.

Ak zažívaš v živote sítuáciu, kde nie si spokojný, či už v partnerstve, v práci, tak sa na tú situáciu pozri a povedz si:

PRÍSTUP PRVÝ:

Nie už viac nechcem zažívať, čo zažívam. Dávam STOPKU a končím, odchádzam, z práce, zo vzťahu, doplni si, čo ty konkrétne riešiš. Týka sa to aj diéty, cvičenia, vzťahu k sebe, čohokoľvek…

PRÍSTUP DRUHÝ:

Je to ok, akceptujem to, prijímam tú situáciu, to partnerstvo, prácu, moje kilá navyše, čokoľvek a vnímam tie pozitívne stránky na partnerovi, na práci, na mojom tele a nezaoberám sa tými, čo mi vadia.

Pretože to kam dávaš pozornosť, to rastie.

Ak sa zameriaš na negatíva, bude to rásť, ak sa zameriaš na pozitíva, tiež budú rásť.

Skús hneď ako prídeš do situácie, že nie si s niečím spokojná, zaujať tento postoj.

Buď STOPKA alebo AKCEPTUJEM, tým pádom sa nesťažuješ…

Ak máš pocit, že sa chceš v živote posunúť, tak sa môžeme spolu vidieť už túto sobotu 16.6.

……………..CHCEM VIAC INFO…………

Želám vám krásne dni

Aďa

35079482_10213867962947152_27383946975117312_n

 

Andrea Molnárová
Som terapeutka, sprievodkyňa na ceste tvojim životom, cez terapie dotykom Access Bars, terapeutické esenciálne oleje a šperky ANDREJKA CRYSTALS. Som facilitátorka kurzov Access Bars, Facelift a Telesných Procesov. Tvorím s ľahkosťou, radosťou a hojnosťou. A tak to naučím aj teba, ak sa pridáš... Môj príbeh si prečítajte tu>>
Komentáre