4 úrovne, ktoré ti zásadne môžu ovplyvniť tvoj život

Prišla mi mamina na konzultáciu, ktorá riešila, či podporiť dcéru, ktorá chce ísť do školy „len „ za kaderníčku – kozmetičku alebo ju „presvedčiť“, že to je málo a treba si vybrať niečo viac in…

Odišla odo mňa šťastná, že pochopila, že jej dcéra je romantická, ktorá bude prácu kaderníčky, kozmetičky milovať a je to je životné poslanie, starať sa o druhých a skrášlovať ich.

A mimochodom, u maminy sme objavili celoživotnú vášeň pre fotografovanie, ktorým si však „ len kráti čas“ na materskej. Želám jej nech nájde vo fotení detičiek na predstaveniach svoju vášeň, záľubu a aj peniaze. Lebo stačí sa „len“ rozhodnúť.

Univerzálna metóda 8 štýlových kľúčov, s ktorou pracujem, ti pomôže nájsť samú seba. Objavíš sa v jednom z 8 kľúčov. Ja ťa prevediem touto cestou, aby si sa ponorila do tajov svojej duše a našla svoje JA, svoju JEDINEČNOSŤ, lebo len tak môžeš žiť spokojný, lásky-plný a naplnený ŽIVOT.

Aby sme sa mohli dostať k jednotlivým podoblastiam ( úrovniam)  v našom živote, musíme začať u seba a potom môže nasledovať nadstavba toho, čo chceme riešiť.

1. ÚROVEŇ – Moje JA

Nič v živote nie je dôležitejšie ako to, aký vzťah máme k sebe. Ako si samú seba vážime, akú máme hodnotu pre seba, a tým pádom aj pre okolie. Aký máme vzťah so svojim telom, aký vzťah máme so svojou hlavou a akými myšlienkami ju napĺňame…

Určite je vám dobre známa veta z lietadla, „najprv nasaď masku s kyslíkom sebe a potom dieťaťu“. Najprv musí byť spokojná žena a potom bude harmónia aj vo všetko ostatnom.

Milá žena, či muž neboj sa tohto odhalenia, uľaví sa ti a to rovno na viacerých úrovniach a dôjde k obrovskému poznaniu. Seba, okolia, rodiny, partnera, talentu, poslania a oblečenia.

2. ÚROVEŇ – Moje VZŤAHY

Aký máš vzťah k mužom, ženám, aký máš vzťah so súrodencami, matkou, otcom ?

Prišiel ku mne na konzultáciu športový muž, ktorý bol šťastný, že pochopil ako sa správať ku svojej romantickej partnerke, že najdôležitejšia je pre ňu v živote láska. Najprv však musel pochopiť seba, aby mu bol jasný vzťah medzi ním a jeho partnerkou. A už nemusí ísť cestou pokus omyl a budovať vzťah z vody, ale dostalo sa mu veľa dôležitých informácií.

Áno niektoré kombinácie vzťahov sú kompatibilnejšie, niektoré menej…niekedy sa s tým dá niečo robiť, inokedy je lepšia cesta rozchodu…

Nech sa páči odkaz na rozhovor so mnou pre portál diva.sk, kde sme rozoberali aj vzťahy

3. ÚROVEŇ – Moje POSLANIE – už ako malé deti túžime a vieme, čo by sme chceli robiť. Niekedy je to podľa toho, že sa nám páči práca rodičov alebo len vidíme niekoho, kým by sme chceli byť aj my. Len veľmi málo ľudí robí to, o čom celý život snívalo a načo bolo predurčených.

Avšak každý z nás sem príde s poslaním a talentom. Tak ho poďme objaviť…

4. ÚROVEŇ – Moje OBLEČENIE – každý kus, ktorý máš na sebe vyžaruje určitú vibráciu a správnym výberom ho zľadíme s tvojou dušou. Aby ti vždy sedelo ako tvoja druhá koža.

Pochopíš, aké dôležité je tvoje oblečenie a aké neverbálne signály ním vysielaš.

Zladíme tvoje oblečenie k tvojej duši. Tá zajasá radosťou a šťastím. Získaš svoju hodnotu, sebavedomie, pochopíš okolie. Budeš úspešná vo všetkých oblastiach svojho života.

A v neposlednom rade získaš ušetrené stovky a stovky eur za oblečenie, ktoré ti visí v skrini a ktoré si nikdy na sebe nemala.

Už nikdy ráno nebudeš stáť pred preplnenou skriňou s otázkou “ Nemám čo na seba “

Nájdením svojho štýlu pochopíš:

·         seba, dôjde k hlbokému poznaniu tvojej podstaty, tvojho bytia

·         svojich blízkych, priateľov, manžela, svokru, rodinu, kolegov

·         príjmeš svoju výnimočnosť a svoje dary a talenty, s ktorými si sem prišla

·         ako sa vedome obliekať v súlade so svojou dušou

Ak máš chuť objavovať, stačí si vybrať formu

S láskou

Aďka

Andrea Molnárová
Som terapeutka, sprievodkyňa na ceste tvojim životom, cez terapie dotykom Access Bars, terapeutické esenciálne oleje a šperky ANDREJKA CRYSTALS. Som facilitátorka kurzov Access Bars, Facelift a Telesných Procesov. Tvorím s ľahkosťou, radosťou a hojnosťou. A tak to naučím aj teba, ak sa pridáš... Môj príbeh si prečítajte tu>>
Komentáre