Odhoď svoju masku alebo akú rolu hráš ?

Keď som chodila do zamestnania, často som si vravela, “ aké divadelné predstavenie“ je dnes na programe.

Ľudia sa štylizujú do polôh, ktoré sú úplne mimo ich misu. Je to cítiť. Robia to buď vedome alebo nevedome.

Nevedome sa to deje tak, že preberáme programy z detstva, puberty, od rodičov, učiteľov, partnerov za svoje vlastné a podľa nich vnímame realitu. Vôbec si neuvedomujeme, že to nie je to naše vlastné ale, že hráme akúsi rolu. Z toho potom vyplýva naša nespokojnosť v práci, v partnerstve, v živote. Hľadáme a nevieme nájsť. Točíme sa v kruhu a nevieme nájsť kruhový výjazd.

Poviem vám vlastný príbeh. Ja slobodná duša, milujem rifle, legíny, tričká, čiernu farbu, najlepšie topánky typu “ bagandže“ 🙂 výrazné ozdoby, náušnice alebo prstene…najlepšie vrch, aby bol troška rafinovaný, odhalené tielko alebo nejká čipka. Toto je moja druhá koža. A chodila som 7 rokov do banky, kde som musela mať oblečenie podľa dress codu, čiže kostým a lodičky. Jaaaa ??? Chápete to ? Ako som si nevedome každý deň ubližovala a dávala si na seba oblečenie, ktoré ma nie lenže nepodporovalo, ale som sa úplne inak chovala, nebola som si istá sama sebou, bola som vyhoretá, nešťastná a robila som od rána do noci, za pár korún, ktoré mi ledva stačili na moje mesačné náklady.

Spoznávaš sa aj ty niekde ? Akú rolu hraješ ty ? Poslušnú dcéru, poslušnú „holčičku“, manažérku…doplň si…

Až po 7 rokoch som si povedala, že stačilo a toto nie je moja cesta. Rozhodla som sa a pritiahla som si do života zamestnanie, ktoré bolo v tom čase podľa mojich predstáv.

Takže za tých pár rokov, čo si tu žijeme, chodíme do školy, do práce, si vezmeme za svoje veru všelijaké role a o to dlhšie nám potom trvá, kým sa týchto nánosov zbavíme a začneme žiť náš autentický život s našim poslaním. Ale v každom veku máme stále príležitosť Objaviť kľúč k našej duši, aby sme tam všetky poklady našli. Mne už sa to podarilo a som vďačná, že môžem svoj život žiť vedome.

A s láskou toto poznanie odovzdám aj tebe.

Majte krásne dni

Aďka

Andrea Molnárová
Som terapeutka, sprievodkyňa na ceste tvojim životom, cez terapie dotykom Access Bars, terapeutické esenciálne oleje a šperky ANDREJKA CRYSTALS. Som facilitátorka kurzov Access Bars, Facelift a Telesných Procesov. Tvorím s ľahkosťou, radosťou a hojnosťou. A tak to naučím aj teba, ak sa pridáš... Môj príbeh si prečítajte tu>>
Komentáre