Odvážiš sa ?

Presne jeden školský rok trvala škola Kľúč k sebe alebo Metóda 8 štýlových kódov. Avšak nie len posledných 10 mesiacov študujem. Od prvého okamihu ako som sa s Táňou Havlíčkovou stretla až do konca júna tohto roka, to boli semináre, Klúč k sebe a nasledovala Škola. Od prvého momentu som vedela, že za týmto celým bude omnoho viac ako som si dokázala v tej chvíli predstaviť. Od prvého seminára, čo som u Táni absolvovala, prešlo len 5 mesiacov a bola som schopná absolvovať obrovskú zmenu, a to odchod zo zamestnania po 22 rokoch.

Čo táto metóda priniesla mne ?

Okrem odchodu zo zamestnania, to bolo znovuobjavenie mojej duše, môjho jasného zámeru, cieľu a talentu, s ktorým som sa narodila. Pochopenie rodičov, priateľov a všetkých v mojom okolí. Prečo sa tak chovali a prečo tak konali. Pochopenie kto som, kam idem a čo som prišla v tomto živote robiť. Upratala som si oblečenie, našla svoje farby, strihy, doplnky, kabelky, topánky. Už dnes som ušetrila stovky a stovky eur, ktoré som vrážala do oblečenia, ktoré len tak viselo v skrini ešte aj s cenovkami. Vymenil sa mi okruh priateľov, intenzívnejšie vnímam a robím veci srdcom a intuíciou. Tak to máme, my ženy. A v neposlednom rade mi táto metóda priniesla obrovskú slobodu a pochopenie a možnosť šíriť ju ďalej medzi ženy a mužov na Slovensku. Za túto príležitosť som vďačná každý deň.

Prečo pracujem s touto metódou ?

Šírim ju ďalej preto, že chcem pomôcť čo najväčšiemu počtu žien aj mužov, aby zažili to čo ja. Aby začali žiť, aby pochopili. Aby sme vedeli odpustiť rodičom, blízkym, aby došlo k naplneniu vzťahov. Aby sme chápali svoje deti. Aby sme žili bezpodmienečnou láskou ku všetkému živému. A aby sme ušetrili stovky  a stovky eur za nákupy oblečenia. Aby ste vykročili z davu…aby ste sa nebáli zmeny a neovládal vás strach. Aby ste žili SLOBODNE.

Teším sa na vás najprv ženy, ktoré sa odvážia a pôjdú za hlasom svojho srdca.

Rada s tebou absolvujem osobnú konzultáciu a nákupy.

S láskou vás budem na tejto ceste sprevádzať.

Andy

20160410_115116   20160701_110945

 

 

Andrea Molnárová
Som terapeutka, sprievodkyňa na ceste tvojim životom, cez terapie dotykom Access Bars, terapeutické esenciálne oleje a šperky ANDREJKA CRYSTALS. Som facilitátorka kurzov Access Bars, Facelift a Telesných Procesov. Tvorím s ľahkosťou, radosťou a hojnosťou. A tak to naučím aj teba, ak sa pridáš... Môj príbeh si prečítajte tu>>
Komentáre