Seminár o oblečení ? …tak povrchné…

Sú presne dva roky, čo som absolvovala seminár s Táňou Havlíčkovou, ktorý mi zmenil život a to doslova a do písmena. Presne dva roky. Je úžasné, že všetko čo napíšeme, si môžeme spätne pozrieť, prečítať. Ak by vás to zaujímalo, tak tu nájdete môj septembrový článok z roku 2014.

20140921_183525-1-e1411656129913-225x300 Môj prvý seminár a stretnutie s Táňou ( ja som tá úplne naľavo).

Len 5 mesiacov po seminári, som odišla zo zamestnania, v ktorom som bola vyše 10 rokov…Vo februári 2015 som absolvovala u Táni ďalší seminár, následne nato  „Klíč k sobě“ a ešte stále mi nestačilo…

Tánina metóda ma tak fascinovala, že som potrebovala ísť ešte hlbšie. A tak prirodzene, keď Táňa zverejnila možnosť vstúpiť do jej Školy, tak som ani minútu neváhala a v septembri 2015 som sa ocitla v lavici ako Tánina študentka.  Štúdium som úspešne ukončila v júni 2016.

Dnes je 25 dní po uplynutí nášho historicky prvého seminára, ktorý som už organizovala aj s mojou „spolužiačkou“ Monikou a je 10 dní do ďalšieho termínu seminára, ktorí pre vás chystáme.

Ako som znovuobjavila svoju dušu po 40 rokoch a znova ju začala počúvať, to sa dozviete osobne alebo si to môžete prečítať aj v mojom príbehu. Avšak tým, že ide o hlbokú, transformačnú, jedinečnú a liečivú metódu, tak už nestačí, že som ju absolvovala len ja. Mojim poslaním v tomto živote je odovzdať túto metódu všetkým ženám, ktoré sú pripravené na zmenu.

Áno ide o oblečenie, ale v konečnom dôsledku vôbec. 

Milé ženy, túto metódu sme študovali spolu s Monikou, aby sme ju mohli priniesť na Slovensko a ešte o kus ďalej. Aby sme aj vám dopriali ten pocit, keď začnete žiť reálny, autentický, svoj život. Kedy pochopíte, akú rolu si vybrala vaša duša, akú podstatu a čo tu máte v tomto živote prežiť a odovzdať ďalej. Aký je váš talent, poslanie, pochopíte svojho manžela, partnera, svoje deti a rodinu. Pochopíte, prečo s niekým ste si tak blízke a s niekým tak rozdielne. Pochopíte a budete akceptovať rozdielnosť. Dovolíte si žiť svoj život bez nánosov, masiek a programov, ktoré sme schytali od rodičov, školy, patnerov. V dnešnom konzumnom svete už nebudeme viac „otrokmi“ lifestylových magazínov, módnych redaktoriek a trendov. Budeme si kupovať už len to, čo je v súlade s našou dušou a budeme vysielať spokojnosť a harmóniu.

Ráno, keď sa zobudím a postavím sa pred skriňu, tak môj výber mi trvá asi 10 sekúnd. Zvesím, oblečiem a idem. Garantujem vám, že je to oslobodzujúci pocit. V obchode budete cítiť energiu oblečenia a budete si vyberať len to, čo s vami súznie.

K tomu je potreba, aby ste odhalili svoju podstatu v jednom z 8 štýlových kľúčov. Každý jeden štýl je špecifický a každá jedna vec, ktorú robíme vydáva určité čitateľné kódy.

Na prvom seminári boli 4 ženy, úžasné a nádherné. Na druhý deň, kedy si dovolili byť samy sebou a pustiť tie role, ktoré neboli ich, zrazu sa rozžiarili a pochopili.

Spätná väzba? „Liečivá metóda, vďaka ktorej som pochopila, že to mám dobre a už viem, prečo som už v puberte strhávala na seba pohľady všetkých chalanov. Zakázala som si to, lebo mi bolo ľúto dievčat, ktoré na mňa zazerali a vraveli si, čo má ta iné čo my nie ? A vedela som, že ak im nedám priestor, nebudú ma mať rady.“ A tak sa sekla, zakázala si to. Pretože, to podstatné čo potrebujeme v živote, je láska. A preto, aby sme ju dostali, sme ochotné spraviť čokoľvek… Ale už vie…Pretože keď nevieme, svojim bytím, chovaním a oblečením veľa ľudí iritujeme, lebo nie sme v prirodzenej energii. Avšak, ak zvedomíte svoje vnútro a chovanie, budú vás všetci milovať, presne v tej vašej krehkosti, zranitelnosti. Pretože tam je ukrytá tá sila, keď odložíme preč masky a budeme sami sebou.

20160814_134012 úžasné ženy na seminári

Našou víziou aj s Monikou je, aby sme túto metódu rozšírili čo možno medzi najväčší počet žien. Aby sme prebudili slovenské ženy. Vieme, odvážna vízia, ale každodenne krôčik po krôčiku budeme na nej pracovať. Prichádzajú nám úžasní ľudia a udalosti do života, odkedy sa stala táto metóda našim poslaním a prácou zároveň. Stretli sme nášho dvorného fotografa, s ktorým pripravujeme už ďalší projekt a prezradím len, že na najbližšom seminári v Bratislave 17.-18.septembra, ho spoznáte osobne.

Medzitým sa rozbehol v Londýne úžasný projekt INVISIBLE WOMAN – Neviditeľná žena, ktorý spúšťame víkendovým seminárom už v polovici októbra. Metódu posúvame za hranice Slovenska, som nadšená a nesmierne sa na túto spoluprácu teším. S Gabi, ktorá rozbieha tento projekt a ja budem viesť semináre sme sa spoznali vďaka fb skupine. Vesmír nás spája s rovnako naladenými ženami po celej zatiaľ Európe. 🙂

Avšak ešte predtým sme pripravili aj jeden seminár v Banskej Bystrici 24.-25. september.

Dámy, kedže vám chceme odovzdať 100% a viac na seminári, počet miest je veľmi limitovaný, takže kto prvý príde, ten bude mať miesto.

Môžete si prečítať knihu Tani Havlíčkovej, či prejsť onlinom, ale osobné stretnutie a nasatie svojej a rozdielnych energií ostatných štýlov získate len na seminári alebo osobnej konzultácii.

Verím, že slovenské ženy sú pripravené na to, aby našli svoj vnútorný diamand a obliekli svoju dušu.

                                                 CHCEM ísť na SEMINÁR 

Aby sme si žili nádherné a naplnené životy.

To si želám z celého srdca.

Teším sa na mnohé z vás osobne!

S láskou

Andy (autorka článku, vľavo) & Monika

web1

 

Andrea Molnárová
Som terapeutka, sprievodkyňa na ceste tvojim životom, cez terapie dotykom Access Bars, terapeutické esenciálne oleje a šperky ANDREJKA CRYSTALS. Som facilitátorka kurzov Access Bars, Facelift a Telesných Procesov. Tvorím s ľahkosťou, radosťou a hojnosťou. A tak to naučím aj teba, ak sa pridáš... Môj príbeh si prečítajte tu>>
Komentáre