Pletieš ponožky alebo si púštaš rogalo ?

Bola som 22 rokov zamestnaná. Najprv na pošte, potom v banke a nakoniec v poisťovni. Som veľmi kreatívna a milujem zmeny. Neznášam stereotyp a okolo mňa ľudí, ktorí ma ničím neinšpirujú. Avšak v zamestnaní si nevyberáme.

Zajtra 1.3. je významný deň, sú to presne 2 roky, čo som opustila svoje posledné zamestnanie.

Podnikám a plním si sny. Predstav si, že robíš to čo miluješ, že si zarábaš tým, čo ti robí radosť, že pomáhaš ľuďom.

Keď som chodievala do zamestnania, som si hovorila, že aké by to bolo úžasné robiť len to, čo chcem, čo mi dáva zmysel a čo ma napĺňa, namiesto nezmyselných rozkazov a príkazov od šéfa, ktoré treba plniť. Chcela som napísať článok, spraviť krajší a farebnejší leták, zaviesť nejakú novinku, k niečomu sa vyjadriť, ale nikto ma nepočúval a vlastne vždy umlčal.

Priznám sa, že len matne som sa rozpamätávala posledné dva roky, čo mi naozaj robí radosť a čo chcem naozaj robiť. Až konečnú odpoveď mi dala metóda Tani Havlíčkovej, ktorá mi zapadla do môjho života ako puzzle.

Viem, že všetko nie je zo dňa na deň, ani nám nespadne samé do lona, ak si mnohí myslia. Že stačí snívať a vizualizovať. Ale mám zlú správu, nestačí.

Treba zdvihnúť zadok a ísť do akcie! Ak budete čokoľvek robiť, všetkému treba venovať čas a energiu.

A včera som zažila obrovský A-HA moment, kedy som začala ešte s daľšími ľudmi pracovať na jednom projekte, že teraz je ten čas. Čas …ŽIŤ si svoj vysnívaný život. Lebo môžem VŠETKO, čo si len moja myseľ dokáže predstaviť.

Môžem vydávať časopis, napísať knihu, fotiť, točiť videá, písať články, vyžívať sa v obrázkoch, robiť semináre, učiť ženy ako byť samé sebou, ako nájsť svoje poslanie, ako objaviť svoje ja, ako pochopiť vzťahy rodinné, aj partnerské, robiť kreatívne kurzy pre dospelých, pre deti, môžem vymýšlať recepty, variť zdravú kávu, vyrábať vizitky, tvoriť náramky, hrať sa s olejčekmi, môžem všetko…

breakfast-1869772_960_720

Všetko, čo mi bolo doteraz zakázané, môžem všetko, čo ma napĺňa a robí radosť mne a ostatným.

Čo povieš, aké by to bolo, robiť len to, čo si žiada tvoja DUŠA ? Či už budeš pliesť ponožky alebo si púšťať rogalo 🙂 Ide o tvoje vnútorné šťastie…nikoho iného…

Viem ti pomôcť s prvými krokmi a odhaliť to, aby si zistila KTO si, aby si odhodila všetky masky, ktoré ti už neslúžia, aby si sa prejavila v plnej kráse a celej svojej autenticite.

Želám ti z celého srdca nájsť to, čo sme sem prišli žiť, v tomto živote …tu a teraz.

S láskou

Andy

ps) Už 11.3. v úzkej skupinke môžeš Nájsť svoj kľúč

 

Andrea Molnárová
Som terapeutka, sprievodkyňa na ceste tvojim životom, cez terapie dotykom Access Bars, terapeutické esenciálne oleje a šperky ANDREJKA CRYSTALS. Som facilitátorka kurzov Access Bars, Facelift a Telesných Procesov. Tvorím s ľahkosťou, radosťou a hojnosťou. A tak to naučím aj teba, ak sa pridáš... Môj príbeh si prečítajte tu>>
Komentáre